Göztepe-Karşıyaka Derbisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe-Karşıyaka Derbisi

Cevap: Göztepe-Karşıyaka Derbisi

izmir kskde oturuyorum maçlarına çok gitmişimdir arada bizede söverler bende hep içimden onlara sövmüşümdür ama yinede semtimizin takımı kazansınlar

[video=youtube;9gzfgJJHWdU]https://www.youtube.com/watch?v=9gzfgJJHWdU&feature=related[/video]

Ben, 17.15'te çıkıyoruz ama , vapurla karşıya gecipte gidices maça, ne yazık ki Göztepe tribününden bulabildik bilet.

Erkek olsaydım hemen giderdim, ama şimdi oralarda fena kavga falan çıkar, cesaret edemiyorum gitmeye. Bugün dersane çıkışı gördüm çarşı baya hareketliydi.

Erkek olsaydım hemen giderdim, ama şimdi oralarda fena kavga falan çıkar, cesaret edemiyorum gitmeye. Bugün dersane çıkışı gördüm çarşı baya hareketliydi.

Bizim taraftarlar saat 17.00-17.15 metrolarıyla stada götürüleceği icin kalabalık suan carsı gercekten de.

Biz de nedense bugün son günümüzü yaşıyor gibiyiz, kaç gündür bekliyoduk bugünü ama şimdi bir endişe sardı hepimizi.

Bizim taraftarlar saat 17.00-17.15 metrolarıyla stada götürüleceği icin kalabalık suan carsı gercekten de.

Biz de nedense bugün son günümüzü yaşıyor gibiyiz, kaç gündür bekliyoduk bugünü ama şimdi bir endişe sardı hepimizi.

Umarım polisler sağlam güvenlik önlemi alır. Çünkü Karşıyaka'ya çok az bir yer ayrılmış. Tanıdık arkadaşlar falan da gidecek. Endişeleniyorum

Oha be bilader

269189_1860027502354_1290911122_31651394_4988401_n.jpg

Üst Alt