Göztepe Maçı İlk 11'i Nasıl Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe Maçı İlk 11'i Nasıl Olur?

2775ee951312753.jpg

Muslera
Linnes Maicon Serdar Denayer
Fernando Belhanda
Feghouli Ndiaye Garry
Gomis

Hocadan beklentim bu belki Selçuk diyordum ama taa ne zamandır oynamamış olduğunu hatırladım

Allah kitap aşkına rodri varken hala Yasin nasıl yazabiliyorsunuz? ☹️ Canım hocam yapmaz umarım böyle bir şey. Ben belhandanın ne yapacağını ve ndiayenin nasıl çıldıracağını bekliyorum neyle çıkacağı çokta mühim değil

Ayrıca Selçuku göndermesinden ziyade tekrar eski haline getirmesini istiyorum. Selçukta benim için hoca gibi şu an çok kızgınım ama bi toparlasa tadından yenmez

Allah kitap aşkına rodri varken hala Yasin nasıl yazabiliyorsunuz? ☹️ Canım hocam yapmaz umarım böyle bir şey. Ben belhandanın ne yapacağını ve ndiayenin nasıl çıldıracağını bekliyorum neyle çıkacağı çokta mühim değil

Rodri beynini tesislerde unutuyor maca çıkarken yasin ondan iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terim hata yaptığında sorumluluğu üstlenmekten kaçınmayan bir hoca. O yüzden Tudor gibi saçma sapan dizilişler ve taktikler üzerinde asla ısrar etmez. Zamanında benim hatamdı oyuncularımın bir suçu yok, bütün sorumluluk bende dediği de olmuştur. Oyuncuları kesinlikle taraftar önüne atmaz. Kim oynarsa oynasın ben oyuncularla hoca arasında sıkı bir uyum olacağını düşünüyorum.

Rodri beynini tesislerde unutuyor maca çıkarken yasin ondan iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yaptığı saçma şeyleri bende eleştiriyorum ama o haliyle bile Yasin’in ondan iyi olmadığını düşünüyorum. Yasin bu takımda tek bir dönem iyiydi oda geldiği sezon. Hiç bir artısı yada ekstra yeteneği olduğunu da düşünmüyorum. Formsuz bir takımda bir iki şey yaptı diye tekrar hortlamasını da istemiyorum açıkcası. Terim faktörü konuşuluyorken Rodri muazzam bir seviyeye gelecektir zaten, böyle bir tercih varken Yasini izlemek istemem.

Üst Alt