Göztepe Maçı Sonrası Volkan Demirel'den Açıklama: "İlk maçımda galibiyet almak çok değerliydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe Maçı Sonrası Volkan Demirel'den Açıklama: "İlk maçımda galibiyet almak çok değerliydi"

FG-0y8iWUAEQZ1w

VavaCars Fatih Karagümrük Volkan Demirel yönetiminde çıktığı ilk maçta galip geldi.

Spor Toto Süper Lig'de Göztepe'yi 1-0 mağlup eden VavaCars Fatih Karagümrük'ün teknik direktörü Volkan Demirel, kariyeri için güzel bir başlangıç olduğunu söyledi.

- Volkan Demirel ne söyledi?

Demirel, maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, güzel bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Takımla iki gündür çalışma fırsatlarının olduğunu ve kendini iyi ifade ettiğini düşündüğünü belirten Demirel, "2 gün futbolcularımla çalışma fırsatım oldu. Oyuncularımızla iletişimimizi kurduk. Attığımız golden sonra birlikteliğimizi, takımdaşlığımızı gösterdik. İlk maçımda galibiyet almak çok değerliydi. Güzel bir başlangıç oldu kariyerim adına inşallah böyle devam eder." şeklinde konuştu.

Ligde Kasımpaşa galibiyetinin ardından çıktığı 3 karşılaşmada Trabzonspor, GZT Giresunspor ve İttifak Holding Konyaspor'a mağlup olan İstanbul temsilcisi, Göztepe'yi yenerek 7. galibiyetine ulaştı ve puanını 25'e çıkardı.

Geçen hafta içinde teknik direktörlük değişikliğine giden VavaCars Fatih Karagümrük'te Volkan Demirel, teknik direktörlük kariyerinin ilk maçında sahadan galibiyetle ayrıldı.

Karşılaşmayı 9 bin 555 taraftar takip etti.

NTV Spor

Ortalığı fenerli takım sorumlularıyla doldurdular (teknik direktör demeye dilim varmıyor). Kasımpaşa'nın başına da Semih Şentürk falan geçer.

Volkan Demirel, Karagümrük ile imza töreninde:

"Şuanki ekibimle 2-3 aydır zaten takımları analiz ediyor, ligi derinlemesine çalışıyorduk. Bu ekip benim teknik direktörlük kariyerim boyunca yanımda olacak, göreceksiniz. Ekip çalışmasına her zaman güveniyorum."

"İlk maçımdan önce, hani bir kıza aşık olursunuz ve hep onu düşünürsünüz ya, işte öyle bir heyecan vardı."

" İlk maç öncesi ne taktik verdim ne başka bir şey yaptım. Heyecanı vermeye çalıştım sadece..."

"Caner'in gol attıktan sonra, 'Volkancım hoş geldin' demesi ekstra motivasyon oldu."

Muhabir: “Fenerbahçe, siz Karagümrük’le anlaştıktan sonra teknik direktörsüz kaldı. Anlaşmasaydınız, sizin de adınız geçecekti. Pişmanlığınız var mı?"

“Direkt atakla başladın. Biraz ısınma hareketleri yapsaydık. Şu an doğru zaman ve doğru yerde olduğumu düşünüyorum”

"Fenerbahçe maçı benim için duygulu bir maç olacak. Yarın güzel bir maç olacak, en iyi şekilde çıkacağımızı ve hazır şekilde oynayacağımızı düşünüyorum."

“Yaşadığım duyguları oyunculara aktarmaya çalışıp, o şekilde bir profil ortaya çıkarmak istiyorum. Daha çok oyunculara dokunma odaklı bir teknik direktörlük profili çıkaracağımı düşünüyorum.”

“Zico’yu babam gibi görüyordum. Bana o elektriği veriyordu.”

Üst Alt