Göztepe, Sabri Sarıoğlu Transferini Resmi Olarak Açıkladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe, Sabri Sarıoğlu Transferini Resmi Olarak Açıkladı

Göztepe yönetimi bile yaptığı şu hareketle bizim yönetimden daha fazla yarar sagladılar takıma.Sabri geri dönücek korkusu yok artık

Cok beklersin.

DEsQJp4XsAIy20U

Bekliyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başarılar Sabri reis,

Bir gün olsun kadro dışı bile kalsa kulüp aleyhinde konuşmamış formasını derbi maçta çıkarmamış aksine ayıya gerekli dersi vermiş bir adamsın.

Anlaşılan Tudor olmasa da orada takılı kalacağız,sana dediğim tam olarak buydu işte.
Bilmiyorum Sarper, Tudor iyi konusuyor hos konusuyor ama uygulamada cok hatalari var.
Bundan bagimsiz takimdan oyuncu gönderdigi, disiplinli olmasi ile övünülüyor ama sanki bu disiplin biraz ters tepmise benziyor.
Benim düsümcem kocaman adamlari kati disiplin ile yönetemezsin, yüzüne karsi bisey demeseler bile icten ice düsmanlik beslemeye baslarlar.
Böyleleri karsina gecip sana acik acik fikrini söyleyenlerden daha tehlikelidir ve benim nacizane fikrime göre Tudor kendini bu tehlikenin ortasina atti.

Bilmiyorum Sarper, Tudor iyi konusuyor hos konusuyor ama uygulamada cok hatalari var.
Bundan bagimsiz takimdan oyuncu gönderdigi, disiplinli olmasi ile övünülüyor ama sanki bu disiplin biraz ters tepmise benziyor.
Benim düsümcem kocaman adamlari kati disiplin ile yönetemezsin, yüzüne karsi bisey demeseler bile icten ice düsmanlik beslemeye baslarlar.
Böyleleri karsina gecip sana acik acik fikrini söyleyenlerden daha tehlikelidir ve benim nacizane fikrime göre Tudor kendini bu tehlikenin ortasina atti.

Galip çıkabilir bu harpten,daha zaman var.Çok aceleci davranıyoruz.

Üst Alt