Gözünüz Aydın Renktaşlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözünüz Aydın Renktaşlar

bilinen bir şeydi

eski kontratındaki opsiyon maddesi sezon sonu uzatılmak üzere kamuoyu tepkisini azaltmak için kaldırılmıştı zaten

Böyle bir şey gerceklesirse Galatasaraylılığımı askıya alırım. Sabri, Hamit ve Yasin'e sözleşme öneren şerefsizdir, haindir, en adi o.... neyse

sabri ve benzeri kokleri cok eskiye dayanan bazi oyuncularin surekli kontrat yenilenmesinde bir sus payi suphesi aliyorum artik . "uzatin yoksa konusurum...." mu diyor acaba her gelen yonetime

Bilmiyorum ,orada eski yeni tonla yonetici var ,bunlarin bir kismi futboldan anliyor , senelerdir sabri ile bunca seyircinin anlamadigi bir bag kurulmus durumda .. ve bu her yonetimde oluyor

supheleniyorum .. hedefi sasirip evlat, yerli sevicilik filan diyoruz ama belki antrenorler de bu kumpasa maruz kaliyorlar

Bilmiyorum ,orada eski yeni tonla yonetici var ,bunlarin bir kismi futboldan anliyor , senelerdir sabri ile bunca seyircinin anlamadigi bir bag kurulmus durumda .. ve bu her yonetimde oluyor

supheleniyorum .. hedefi sasirip evlat, yerli sevicilik filan diyoruz ama belki antrenorler de bu kumpasa maruz kaliyorlar
Oyle olsa hic Unal Aysal bunu kadro disi birakabilirmiydi? Mancini raporu verdi, bunu postalayin dedi. Sonra Prandelli gelmisti ve Unal Aysal elindeki rapor ile bunu kadroya almayacaksin dedi o donemde hic oynamadi zaten. Sonra Abdurrahim gelmeseydi kadroya bir daha geri donemeyecekti.

Son düzenleme:
ama dikkat edilirse hic bir yonetici ya da td zamani kluple bagi kesilemedi , hep danisikli dovus, fesih ya da yenileme yapilmamasi asla olmadi

bana normal gelmiyor vallahi acikcasi , kendi fikrimdir

Üst Alt