Grafik Çalışmalarım (Faruk Özkul) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grafik Çalışmalarım (Faruk Özkul)

Cevap: Grafik Çalışmalarım (Faruk Özkul)

biraz daha düzelttim:

aslanfinal3.jpg

buraya baska resimlerde yükleybilirmiyim ?

3 boyutlu resimlerim var, mesela bruce willisi yapmistim.

ellerine sağlık güzelmiş

birde parçalı olanı yapsan daha iyi olurdu sanki

Faruk abi, photosop ile 3D programlari arasinda ne gibi fark var? Yani photosop ile 3D olmayan calismalari cok iyi yapabilen birisi 3D'yi de kolaylikla yapabilirmi? Yada 3D bambaska birsey mi?

Not: Photoshop ile de 3D yapilabiliyor

Faruk abi, photosop ile 3D programlari arasinda ne gibi fark var? Yani photosop ile 3D olmayan calismalari cok iyi yapabilen birisi 3D'yi de kolaylikla yapabilirmi? Yada 3D bambaska birsey mi?

Not: Photoshop ile de 3D yapilabiliyor

3D ile Karayip Korsanlarını bile çekersin panpa

3D ile Karayip Korsanlarını bile çekersin panpa

Ama hocam demek istedigim normal photoshop calismasini becerebilen biri 3D'yi de kolaylikla yapabilirmi? Yoksa 3D cok farkli cok daha zor birseymi?

Ben photoshop ve 3D calismalarina baslamayi dusunuyorum, photosop'la biraz ugrasmisligim var ama birakmistim. Diplomasiz bu calismalardan iyi anlayan biri ne gibi yerlerde calisabilir? Varmi boyle bir ihtimal? :D

Ama hocam demek istedigim normal photoshop calismasini becerebilen biri 3D'yi de kolaylikla yapabilirmi? Yoksa 3D cok farkli cok daha zor birseymi?

Ben photoshop ve 3D calismalarina baslamayi dusunuyorum, photosop'la biraz ugrasmisligim var ama birakmistim. Diplomasiz bu calismalardan iyi anlayan biri ne gibi yerlerde calisabilir? Varmi boyle bir ihtimal? :D

3D biraz daha zor olur, gerekli olan yetenek, o olduktan sonra photoshopuda yaparsin 3d programlari da.

photoshop ile 3d programlarin farki:

photoshop cizme oluyor 2d oluyor yani, 3d programlari modelling oluyor yani görüntü her taraftan oluyor cevirebiliyorsun.

mesela söyle:

best2.jpg

bruce willis calismasi.

gelelim asil soruma buraya baska resimlerde koyabilirmiyim yoksa sadece GS ile ilgili mi olmali.

eger yaksaksa willis sileriz :)

3D biraz daha zor olur, gerekli olan yetenek, o olduktan sonra photoshopuda yaparsin 3d programlari da.

photoshop cizme oluyor 2d oluyor yani, 3d programlari modelling oluyor yani görüntü her taraftan oluyor cevirebiliyorsun.

mesela söyle:

best2.jpg

bruce willis calismasi.

gelelim asil soruma buraya baska resimlerde koyabilirmiyim yoksa sadece GS ile ilgili mi olmali.

Photoshop ile 3D çalışması yapabilirsin fakat çok zor , kendi 3D tool'u geniş kamsamlı olmadığı için. Fakat şimdi onada çare bulmuşlar. Photoshop CS6 çıktı!!! 3D'de kolaylık sağlamışlar daha kapsamlı. tabi 3ds'i , Cınama4D AutoCAD gibi Programları tutmaz

mesela söyle:

best2.jpg

bruce willis calismasi.

Sorun yok reis. Calismalarini paylasabilirsin.

Üst Alt