#GreyWeekend - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DelrUm2XUAARPSd.jpg

Del_tHWWkAA4und.jpg

200 bin ürün satılsa ortalama 50 lira dersek toplam kazanç 20 milyon yüzde 20 si bize kalsa 4 milyon hiç birşey daha farklı yöntemler gerekiyor ürün satarak olmaz bu iş mağaza çalışan ve yöneticileri zengin ediyoruz sadece.

200 bin ürün satılsa ortalama 50 lira dersek toplam kazanç 20 milyon yüzde 20 si bize kalsa 4 milyon hiç birşey daha farklı yöntemler gerekiyor ürün satarak olmaz bu iş mağaza çalışan ve yöneticileri zengin ediyoruz sadece.

Böyle yaklaşmamak lazım konuya. Her üründe %20 değildir kar marjı diye düşünüyorum. GSstore ürünlerinde daha fazladır kar marjı. Nike ürünlerinde düşük olabilir marj. Ancak T-shirt vs bunlar daha karlı.
Tabi şu store işini daha karlı hale getirmek gerekir. O başka mevzu.

Böyle yaklaşmamak lazım konuya. Her üründe %20 değildir kar marjı diye düşünüyorum. GSstore ürünlerinde daha fazladır kar marjı. Nike ürünlerinde düşük olabilir marj. Ancak T-shirt vs bunlar daha karlı.
Tabi şu store işini daha karlı hale getirmek gerekir. O başka mevzu.

@Uğur Güzel hocam gelsin detayları anlatır ama ben 50 liralık ürün alıyorsam kulübe en az 30 lira katkı yapmak isterim şuan 10 15 anca geliyordur.

Üst Alt