Grill & Barbecue Önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grill & Barbecue Önerileri

Yılların mangalcısı olarak 3-4 yıldır. Resimdeki gibi aslında elektrikli olan bir şey kullanıyorum.
Bizde satılmıyor. Ben bunun yerine sadece üstünü demircide yaptırdım. Ocağın üzerinde büyük bir tava gibi kullanıyorum.

plancha-gaz-finesta-3-bruleurs.jpg

Weber var bende alın geçin derim gönlünüze ve bütçenize uygun versiyonu öneririm. Gazlı almazdım birkaç arkadaşımda var, tırt. O güzelim kömür/is tadı yok. Ocakta ya da elektrikli bir alet ile yap daha uygun olur benim şahsi görüşüm ancak net tadı farklı oluyor. Bakımı falan zaten zahmetli gaz alıyorsun vs…hantalda oluyor bahçede.

Bütçe sıkıntıysa bu yeterli

Doğada Mangal BAYBURT - YouTube

Biraz bütçe varsa Weber Kettle Grill diyorum

1SP334110-HeroSquare-e89fba63d4c14307b38c04c151cb7b37.jpg

Kömür yoksa mangal da yoktur imho... Tabii en ideal çözüm ısmarlama büyük bir ızgara/smoker yaptırmaktır şu şekilde:

longhorn-combo-charcoal-gas-smoker-grill.png

Sanayide falan baya güzel yapıyolar bunları. Fakat hem yer hem bütçe lazım tabii. Nirvana iste şu tarz bir setup:

l-shaped-outdoor-kitchen-with-power-burner-and-asado-smoker.jpg

Bütçe sıkıntıysa bu yeterli

Biraz bütçe varsa Weber Kettle Grill diyorum

1SP334110-HeroSquare-e89fba63d4c14307b38c04c151cb7b37.jpg

Kömür yoksa mangal da yoktur imho... Tabii en ideal çözüm ısmarlama büyük bir ızgara/smoker yaptırmaktır şu şekilde:

longhorn-combo-charcoal-gas-smoker-grill.png

Sanayide falan baya güzel yapıyolar bunları. Fakat hem yer hem bütçe lazım tabii. Nirvana iste şu tarz bir setup:

l-shaped-outdoor-kitchen-with-power-burner-and-asado-smoker.jpg

Türkiye'ye geldiğimde kullanmalık, arabanın bagajına atılabilecek taşıma kolaylığı olan bir grill alma peşindeyim.

Beklemede kalın...

Üst Alt