Grip Olmamak İçin Spermli Meyve Suyu İçiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Grip Olmamak İçin Spermli Meyve Suyu İçiyor!

Sevgili dostlar , cogunuzun sperm dediginiz sey aslinda toplam malzemenin 2% sine filan tekabul eder

Ayrica bu tip bir davranisin protein ile alakasi yoktur . Bu maddenin icinde cinko, magnezyum ve keratin gibi seyler bulunur . Dolayisiyla bu yontem ise yarar mi bilinmez fakat bir hastalik yapmaz , herhangi bir igrencligi de tibbi acidan yoktur

Cisiniz de elinizden temizdir ama el ele tokalasmaktan cekinmezken yaninizdaki adam uzerinize isese ortaligi ayaga kaldirirsiniz

Bu tip dogmalara karsi en guclu silah olan bilgi artik parmaklarinizin ucunda
Yine ezmişsin elalemi, entelektüel birikiminle!:hat::tbr::sleep:

Tipta bizim nazogastrik tup dedigimiz , yani burundan sonda takarak saglikli donorlerden diski transferi yapilan bir cok hasta bagirsak sorunlarindan hizlica kurtuluyor

Eskiden sulandirarak icirme yontemi vardi . Kulaga cok cirkin gelse de kontrollu yapildiginda bir tedavi yontemidir

Bazi hastalarda lavman yoluyla da enjekte edilebilir

Beyler lutfen sacmalamayin . Ben olmayan seyleri soylemiyorum , cisten kakadan igreniyorsunuz ama vucutta korkmaniz gereken tek sivi kandir

Kandan sakininiz der tip ustatlari ilk cumlede enfeksiyon hastaliklarini anlatirken

Alkol almadığından emin olduğu arkadaşlarından sperm alıyormuş. Özene bak.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Senden mi alacaktı

Bu kadar mı ucuza gideceğini düşünüyorsun K.T.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Türkçe'ni biraz geliştirirsen memnun olurum, seni anlamakta zorlanıyorum.

Senden mi alacaktı

Bana sondaki kt küfür kısaltması gibi geldi Şerafettincim.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senden mi alacaktı

Adam bana MK diyor. Sence hangisi daha ayıp; bu arada Şerafettin kim hocam?

Senden mi alacaktı

Burada ben sana aynı öneriyi yapmak zorundayım sevgili Keramettinciğim TANRIVERDİ. Gayet açıktı.

Senden mi alacaktı

Adam küfürbazın teki, ne yaparsak yapalım foruma içip içip giriyor millete sayıp sövüp çıkıyor.

Biz de korkumuzdan ses çıkaramıyoruz.

Tipta bizim nazogastrik tup dedigimiz , yani burundan sonda takarak saglikli donorlerden diski transferi yapilan bir cok hasta bagirsak sorunlarindan hizlica kurtuluyor

Eskiden sulandirarak icirme yontemi vardi . Kulaga cok cirkin gelse de kontrollu yapildiginda bir tedavi yontemidir

Daha fazla saçmalamadan konudan çıkmanı öneririm. Doktor değilsin bildiğim kadarıyla. Sağdan soldan duyduklarınla kepaze olmaya gerek yok.

Sosyetik mekanlardan, yeme-içmeden filan bahset, onlardan anlayan pek yok burada, sen biraz biliyorsun, yalan yanlış da olsa itiraz edemiyor kimse, o bakımdan hani!;)...

Daha fazla saçmalamadan konudan çıkmanı öneririm. Doktor değilsin bildiğim kadarıyla. Sağdan soldan duyduklarınla kepaze olmaya gerek yok.

Sosyetik mekanlardan, yeme-içmeden filan bahset, onlardan anlayan pek yok burada, sen biraz biliyorsun, yalan yanlış da olsa itiraz edemiyor kimse, o bakımdan hani!;)...

Sacmaladigim yere deginirsen kisisel satasma yerine , daha saglikli iletisim kurabiliriz

Diski degisimi tedavisi senelerdir uygulanan ve artik eski klasik yontemlerden modern yontemlere evrilen bir olgudur

Bana neden itiraz ediyorsun ?

Yalnız Sinanın anlattıkları arasında; idrar ın en güçlü antiseptiklerden olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.. Halk arasında da pratik tıpda açık yaralara karşı etkilidir.

Vikings de mercia nın ragnar ın ağır yarasına işeyerek nasıl iltihaplanmaya fırsat bırakmadan tedavi ettiğini hatırlayalım...

Sacmaladigim yere deginirsen kisisel satasma yerine , daha saglikli iletisim kurabiliriz

Diski degisimi tedavisi senelerdir uygulanan ve artik eski klasik yontemlerden modern yontemlere evrilen bir olgudur

Bana neden itiraz ediyorsun ?

Bu mesajının tamamı safsata. Sanki tıbbın onayladığı bir tedavi metodu imiş gibi söylüyorsun ki hiç alakası yok. Ben bir tıp doktoru olarak söylüyorum, senin titrin nedir?...

Bir tek ''Akolik gaita'' diye tabir edilen, dışkıda bakteri bulunmaması durumunda sindirim için gerekli bakterilerin trans-anal replasmanından bahsedilmiş, o bile kabul görmemiştir; ağızdan alınacak pre-pro biyotikler önerilir...

Bu mesajının tamamı safsata. Sanki tıbbın onayladığı bir tedavi metodu imiş gibi söylüyorsun ki hiç alakası yok. Ben bir tıp doktoru olarak söylüyorum, senin titrin nedir?...

Bir tek ''Akolik gaita'' diye tabir edilen, dışkıda bakteri bulunmaması durumunda sindirim için gerekli bakterilerin trans-anal replasmanından bahsedilmiş, o bile kabul görmemiştir; ağızdan alınacak pre-pro biyotikler önerilir...

Bilgilerini guncellemeni oneririm , asagidaki linkten baslayabilirsin

http://guncel.tgv.org.tr/journal/56/pdf/100307.pdf

Bu bilimsel yazi disinda daha halk agziyla konuya meraki olan arkadaslar , bu cahil dostumuza itibar etmeyerek konu ile ilgili malumata asagidaki linkten ulasabilirler

Bağırsak hastalıklarında dışkı nakliyle tedavi

Üst Alt