Gripin - Sensiz Olmaz Galatasaray - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gripin - Sensiz Olmaz Galatasaray

Cevap: Gripin - Sensiz Olmaz Galatasaray

Emeğe her zaman saygı. Güzel olmuş ama Çok iyi diyebileceğimiz bir parça değil. ( Bence ) 10 üzerinden 7

adında gururum saklı renklerinde cesaret,

sensiz olmaz Galatasaray.

nakaratı çok beğendim

Şöyle şeyleri sahiplenelim, övelim ki başkaları da yapsın, daha da iyileri çıksın ortaya.

şarkı daha coşturucu olabilirdi ama ortada bir emek var helal olsun.ellerine sağlık.twitterdanda teşekkür ettim.

Çok beğendim belki gaza getirecek tribünde söylenecek tarzda degil ama sözler mükemmel ve sürekli dinlenir.... Teşekkürler Gripin...

ben beğendim şahsen,takımımız için emek verilmiş şeye bok atmayıp sahiplenebilsek daha iyi olacak

Pc başında,ses sistemiyle,kulaklıkla dinleyince çok kişi için bişey çıkmıyabilir ama bunun stadda çalınması daha farklı oluyor, hayal edince bile insanın tüyleri diken diken oluyor.

İhtiyacımız vardı böyle çalışmalara çok teşekkürler.

Özellikle sözlerini çok beğendim, insanın tüyleri diken diken oluyor :)

Cok güzel olmus emeğinize,yüreğinize sağlık.. Güzel değil diyenler bunun stüdyo cıkısı oldugunu unutmayalım statdaki atmosferi düşünelim lütfen.

gripin ve şarkılarını zaten severdim birde Galatasaray'lı olup emek verip şarkı yaptığınıda öğrenince Galatasaray'ımız adına çok mutlu oldum ve ona olan saygınlığım arttı teşekkürler gripin !

emekleri için teşekkürler.

Yaw galatasaraylı müzisyenlerden güzel bir galatasaray marşı bekliyorum böyle dinleyince tüylerimiz diken diken olacak.

sizce hangi sanatçı yapmalı?

Ilk dinlemeye tam kavrayamiyorsun, ama sonra replay tusundan alamazsiniz kendinizi :)

Üst Alt