Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanması


Euro 2012 ilk başladığı günlerde forumda okunulurluk ve yorum yapılma oranı daha fazlayken yarı final maçının oynandığı şu saatlerde hayli düşük kalmışa benziyor. Turnuvada şu ana kadar en fazla post atılan maç enteresan bir şekilde Rusya-Çek Cumhuriyeti maçı olmuş. İkinci sırada Hollanda-Danimarka maçı yer alıyor. Üçüncü sırada ise açılış maçı olan Polonya-Yunanistan maçı var. Yani turnuvanın ilk 2 gününde oynanan maçlar çeyrek final maçlarından hatta şu anda oynanan yarı final maçından daha fazla yorumlanmış. Bu da turnuvanın pek dikkat çekmediğine işaret ediyor..
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla YorumlanmasıVeya maçlar heyecanlandıkça, insanların bilgisayar başından ekran başına geçtiğini de gösteriyor olabilir :ka21:
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanmasıhep demişimdir özgür kızılaslan forumun en iyi süpermoderatörüdür diye,süperliğini yine göstermiş ;)
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla YorumlanmasıGuzel kizlarin hepsi elendi ve kameralari terketti

bakiniz rusya danimarka ukrayna isvec
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla YorumlanmasıBu istatistiklere göre kupanın en tırt grubu olan A grubu maçları en çok yorumlanan maçlar olmuş. Bu da bir çıkarım. Çok fena çıkarım yaparım :)
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanmasıİspanya uyuttu yine beni,uykumda yazamıyorum.
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla YorumlanmasıKasmaya gerek yok liseliler tatile çıktı
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla YorumlanmasıEuro 2012 izlediğim en kötü futbol turnuvalarından biri.Sanırım çoğu kişi içinde bu böyle.
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanmasıbir cok macta uykuya daldim bittiginde uyandim.
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanmasıben artık izlemiyorum ondan yorumlar yok farkındaysanız :D:D
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanmasıİspanya igrencsin uykumu getiriyorsun.. İnsallah sen ve Barcelona yok olursunuz
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla Yorumlanmasıdemekki herkes tvde izlediği için mesaj atılmamış olabilir topiclereaynştayn mode off
 
Cevap: Gruplardaki İlk Maçların Forumda Yarı Finalden Daha Fazla YorumlanmasıGruplardaki ilk maçlarda ucu açık bir turnuva gözlerimizin önünde oluyor, ilgili maçlardan ziyade genel turnuva yorumlarımızı; bütün olasılıklarla ilgili yorum şansı oluyor.

Ayrıca büyük bir turnuvaya girmenin heyecanı bedenimizi sarıyor.

Maçlar ilerledikçe, özellikle gruplardaki yoğun maç trafiğinden çıktığımız zaman işlerde birazcık netleşme olmasıyla beraber, zaten yorumlarımızı çok önceden defalarca yazmış oluyoruz ve içimizdeki o yeni turnuva başlama heyecanındaki duygu ve dışa vurum isteği sanırım azalıyor.Bence bunlar yüzündendir.:)
 
Üst Alt