GS Bonus Kart - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

Kredi Kartını almak istemeyen ya da kullanmayanlar yeni yıldan sonra ön ödemeli kart çıkacak ondan alıp aslantepe gidebilirsiniz...

Bilmeyenler için ön ödemeli kart;

Ön ödemeli kartlar, banka hesabına bağlı değildir ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi bir kredi limiti bulunmaz. Kartın üzerine yüklenen tutar kadar harcama yapılabilir. Aynen bir banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme kartıdır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bulunur. Visa/ mastercard kart kabul eden tüm işyerlerinde bu kartları kullanabilirsiniz.

Kontörlü cep telefonu gibi ...

ön ödemeli kart ne oluyor

yukarda renktasımız acıkladı olayı.. :2_thumbs_up_-_anima

oo bildigimiz bankamatik kart işte yılbaşından sonra alırız

o bankamatik kartı degil işte bankamatik kartı senin bankadaki hesabınla ilişkilidir.

Ön ödemeli kartlar, banka hesabına bağlı değildir ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi bir kredi limiti bulunmaz. Kartın üzerine yüklenen tutar kadar harcama yapılabilir. Aynen bir banka kartı veya kredi kartı gibi ödeme kartıdır. Kartın üzerinde kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bulunur. Visa/ mastercard kart kabul eden tüm işyerlerinde bu kartları kullanabilirsiniz.

ön ödemeli adı üstünde karta ne kadar para yatırırsan o kadar harcarsın direk karta yukleniyor bankadaki hesabına degil ayrıca bankamatik ile işin yok paypass işlemi gibidir. kalın olanlara dikkat et..

Kredi Kartı Hızlı Başvuru

Başvuru numaranız: 429764

Dikey tasarıma başvurdum.

Kredi Kartı kullanan herkesi bu kartı kullanmaya davet ediyorum. Nasıl olsa her türlü yıllık kart ücreti diğer kartlarımıza ödüyoruz. GALATASARAYIMIZA biraz desteğimiz olsun beyler bayanlar...

Başvuru yapacaktım ama henüz Classic Gold ve Premium arasındaki fark (yıllık ücret haricinde) hakkında bilgi alamadığım için başvuruyu biraz erteledim. Ama ilk üç ay içerisinde kampanya bitmeden alırım.

Başvuru yapacaktım ama henüz Classic Gold ve Premium arasındaki fark (yıllık ücret haricinde) hakkında bilgi alamadığım için başvuruyu biraz erteledim. Ama ilk üç ay içerisinde kampanya bitmeden alırım.

Bildiğim kadarıylakart çeşitleri arasındaki fark ekstra bonus sağlaması.

Ayrıca;

- Kart tipine göre alınan ve bedeli Galatasaray Kulubüne aktarılan yıllık üyelik ücreti (kart tipine göre 35-40-50) bunun yanında yıllık kart ücreti (her banka tarafından alınan yıllık kart bedeli) var.

- Bankanın uyguladığı yıllık kart ücreti müşteri hizmetleri ile görüşerek size sunulan 3 aylık harcama limitini (tam hatırlamıyorum ama ya 3 ay toplamı 450 TL yada 3 ay boyunca her ay 450 TL harcama) sağlamanız halinde size bonus olarak geri ödeniyor (bunun bilgisini call center dan bugün aldım).

Bankanın almış olduğu yıllık ücret anlaşma gereği bu yıl alınmayacakmış (3 ay içinde kart başvurusunda bulunulması ile sınırlı olsa gerek, daha önceki mesajlarda renkdaşlar belirtmişler)

Sözün özü yıllık bu karta 2 defa ekstra ücret uygulanacak, 1 tanesi Kulubümüze gelir, diğer bankanın her kredi kartına uyguladığı yıllık kart ücreti...

Biz kullandığımız Kredi Kartları yerine GS Bonus Kart alır kullanırsak kulüp için çok ciddi gelir kaynağı olur. Min 500.000 kişi kart sahibi olsa sırf yıllık üyelik ücreti ile 15-20 milyon TL gelir sağlanır... GS Store lerden yapılacak 100 TLlik harcamalarda 20 TL Bonus vermesi yıllık kart ücretini çok kolay amorti edecektir zaten...

Haydi rendaşlar, sıradan kredi kartları kullanmaktansa kullandıkça hem kendinize hemde kulubümüze fayda sağlayacak GS BONUS KART kullanmaya başlalım... Benimki yolda geliyormuş :cool:

Fenerbahçe Bonus Card Classic ücreti 35 TL

Fenerbahçe Bonus Card Gold ücreti 100 TL

Fenerbahçe Bonus Card Platinum ücreti 350 TL

GS Bonus Kart tüm kart ücretleri: "0" (sıfır) :cool:

ben kredi kartı kullanmadığım için bana en ideali ocak ayında çıkıcak olan ön ödemeli kart yani atm kartlar

Yakında birde website hazırlarlar umarım.Yenilikler,avantajlar oradan duyurulur.Oradan da başvuru yapabiliriz.

Şimdi garanti bankasından geldim Gs bonus kart başvurusu yapmak için gitmiştim ama ellerinde başvuru formu olmadığından başvuru yapamadım. Mesaj gönderim bari dedim ama bankacı arkadaş şuan onlara cvp veremiyoruz en kısa zamanda başvuru işlemleri başlicak dedi.

Şimdi garanti bankasından geldim Gs bonus kart başvurusu yapmak için gitmiştim ama ellerinde başvuru formu olmadığından başvuru yapamadım. Mesaj gönderim bari dedim ama bankacı arkadaş şuan onlara cvp veremiyoruz en kısa zamanda başvuru işlemleri başlicak dedi.

Yogun istek var galiba..

Bende birazdan cıkıcam.. Garantiye

Üst Alt