GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !


Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Böyle kötü forma ve aşırı pahalı ürün satmaya devam ederlerse, hızla kapanma sayıları artacaktır.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Al işte niye kapatıyoruz arkadaş yeter be açmamız lazım sürekli kapanıyor.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !1 yıl önce açılan GSSTORE Migros Antalya'da kapandı.Fenerium bizden önce açmıştı ve hala açık biz ise 1 yıl bile dayanamadık.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Konya gsstore de 1 yıl ancak dayanabildi. Sonra kapandı.Fenerium real alışvermekezinde yıllardır açık hatta adamlar 2-3 sene önce daha büyük bir dükkana taşındılar. Halada ordalar.Şu bir gerçek ki fenerliler kadar para harcamıyoruz taraftar olarak.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Ümraniyedeki feneriumda batmak üzere gittikçe küçülüyo ona bakıyosanız. Açmamız gerek diyorsunuz da suç Galatasarayda değil, Galatasaraylılarda. Sen alış veriş yapmazsan kapanır tabi. Doğanın kanunu. Forma fiyatları eleştirilmez her yerde aynı. Eğer buradaki kapatmıyorsa satış olduğundan oradaki kapatıyorsa satış olmadığındandır.. Suç taraftarın.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Git Maltepe'nin içine açsana arkadaş.Bu benim bildiğim Maltepe Park'takiyse zaten iş yapmayacağı belliydi.Orası pek kalabalık bir yer değil.Maltepe'nin içine açsan her dakika insan kaynıyor kapatma felan olmaz.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Ben olsam Via/Port'a da açardım.Maltepe Carrefour'a gidiyordum genelde Store'dan bir şey almak için.

Fenerium, o AVM ilk açıldığından beri orada.Onlar niye kapanmıyor? Suçu kendimizde aramalıyız.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Tamamen suçun Galatasaraylıda olduğu fikrine katılmıyorum. Şimdi geçen gün store a gittim konaktaki, hakikaten tasarımlar çok kötü. Ürünleri kimler tasarlıyorsa biran önce değiştirilmeli.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Tamamen suçun Galatasaraylıda olduğu fikrine katılmıyorum. Şimdi geçen gün store a gittim konaktaki, hakikaten tasarımlar çok kötü. Ürünleri kimler tasarlıyorsa biran önce değiştirilmeli.Ürünlerin tasarımı konusunda büyük hatalar var diyorsanız, buna katılmamak imkansız zaten.

Fakat ben buna rağmen satışların yine de çok az olduğunu düşünüyorum.Şuradan herkes en azından 1 forma, 2-3 T-Shirt alabilir her sene en az.

Ben Galatasaray'lı arkadaşlarıma hediye olarak bile forma alıyorum hep mesela.Bizim de bu konuda duyarlı olmadığımız açık.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Ürünlerin tasarımı konusunda büyük hatalar var diyorsanız, buna katılmamak imkansız zaten.

Fakat ben buna rağmen satışların yine de çok az olduğunu düşünüyorum.Şuradan herkes en azından 1 forma, 2-3 T-Shirt alabilir her sene en az.

Ben Galatasaray'lı arkadaşlarıma hediye olarak bile forma alıyorum hep mesela.Bizim de bu konuda duyarlı olmadığımız açık.Katılıyorum taraftarında suçu var bu konularda.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Sen gidipte forma diye Rengi şekli belli olmayan birşey alırsan kusura bakma ama Turuncuyu sattın hadi Morunuda sattın e insafın kurusun geçen seneki formalar neydi öyle.Ümraniyedeki feneriumda batmak üzere gittikçe küçülüyo ona bakıyosanız. Açmamız gerek diyorsunuz da suç Galatasarayda değil, Galatasaraylılarda. Sen alış veriş yapmazsan kapanır tabi. Doğanın kanunu. Forma fiyatları eleştirilmez her yerde aynı. Eğer buradaki kapatmıyorsa satış olduğundan oradaki kapatıyorsa satış olmadığındandır.. Suç taraftarın.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Sen gidipte forma diye Rengi şekli belli olmayan birşey alırsan kusura bakma ama Turuncuyu sattın hadi Morunuda sattın e insafın kurusun geçen seneki formalar neydi öyle.Her sene 3 forma çıkıyor.

Birinin rengini beğenmiyorsanız, diğerini alabilirsiniz.Turuncu forma gayet iyiydi.Mor ve pembe biraz sakattı onu bende kabul ediyorum.Ama buna alternatifler çıktı her zaman.
 
Cevap: GS STORE Maltepe Carrefour Kapandı !Geçen sene güzel forma yoktu. Ayrıca 3 forma çıkartıyorsan hepsi birbirinden güzel olacak. 2 si berbat biri diğerlerine göre idare ediyor olmayacakki taraftar birbiriyle yarışacak.Her sene 3 forma çıkıyor.

Birinin rengini beğenmiyorsanız, diğerini alabilirsiniz.Turuncu forma gayet iyiydi.Mor ve pembe biraz sakattı onu bende kabul ediyorum.Ama buna alternatifler çıktı her zaman.
 
Üst Alt