GS Store.org Formalar sonunda geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store.org Formalar sonunda geldi

Cevap: Gsstore.org Formalar sonunda geldi

yahu sen de biraz sabret.satıcı gözüyle bakma klübüne.klübüne para kazandırdın fenamı?

Valla kusura bakma dostum.Ben parayı sokakta bulmuyorum.Parayı veriyorsam hizmetinide alırım.Hem kulupler bizi müşteri gibi görüp gazlarken iyi

Ben siparişi vereli 11 gün oldu hadi bir pazarı çıkarsak 10 gün.Stoklarda olmasa onuda anlarım.Forma piyasada yok derim beklerim.Ama bütün storelerde varken 2 tane formayı paketleyip kargoya verememenin mantığı nedir? Açıklaması nedir ?

Cevap: GS Store.org Formalar sonunda geldi

sarı forma ve üzerine siyah gs poları(önümüz kış)hiç fena olmaz aslında..para varken çıkartın şunları piyasaya..

Sarı forma çok yakında sanırım... Ama önce takım giymeli :) Takım giymeden piyasaya çıkmaz :) Bursaspor maçında sarı giyersek hemen ertesi güne satışa çıkar bence ;)

Beyler sarı forma çıktımı biri almışta gerçek mi sahte mi oldugunu anlamayamadım resimde gördüm.

Bende bunu soracaktım bi satış sitesinde satıldığını gördüm %100 orjinal yazıyodu ve fiyatıda baya bi uygun...

bugün mersin Gsstore 1 iyi 1 de kötü haber aldım..(kötü olan) siyah antreman forması almak için gittim fakat kalmamış hafta sonuna gelecekmiş (iyi olan) haftasonu gelecek olan sadece o değilmiş sarı formada gelecekmiş:cool:

Bu ne ya Esim az önce Izmir Gsstore'den aradi bugün Almanyaya geri dönüyor . Izmir GSstore hic bir tane forma kalmamis sadece o siyah Antreman sweetshirt var dedi siyah onu al ozaman dedim birde T-shirt Capy felan al dedim . 5-6 tane giyiside almis GSden. ama forma olayi moralimi bozdu kulüp icin iyi ama benim icin kötü oldu :(

neyse avrupa storeden alirim gelecek ay

Üst Alt