GS Store Ürünleri Limango'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Store Ürünleri Limango'da!

Cevap: GS Store Ürünleri Limango'da!

haci uye olmam ya, yurt disina olmadigi icin, simdi bosa niye uye oluyum.. sagolasiniz..

Bu arada konuyu açan abime teşekkürler ayrıca keşke referans verseydin oradan üye olsaydım kazanırdın sende abi az biraz : )

Bu arada konuyu açan abime teşekkürler ayrıca keşke referans verseydin oradan üye olsaydım kazanırdın sende abi az biraz : )

Ne demek Aykut, dikkate aldığın için ben teşekkür ederim...

Arkadaşlar "sepette" ifadesi sizi fazla yanıltmasın. 30 dakika içerisinde alınmayan ürün boşa çıkıyor. Arasıra kontrol etmekde fayda var.

Sepette yazanları takip ediyorum ona göre,yarım saatte bir yenileniyormuş galiba,yenilendiğinde boşa çıkarsa beğendiğim ürünler,direk alırım acımam. :D

Aslında uygun fiyata, güzel atkı/bere hala var, kaçırmayın bence. 4.90, 5.90TL'ye bere ve atkı alamazsınız orjinal.

vade farksız 10 taksit imkanıda var.

("gel vatandaş gel gel" gibi oldu) :)

Store orjinal urunlerin boyle bi siteye dusmesi insana aci veriyor.. ucuzluga dusuyor.. biz bu urunleri tuketmemiz gerekirken, ucuzlukla gidiyor.. madem o sitede ucuza vercen storelarda ucuza ver 2 gunlugune felan.. hayret bisey elin adamina para kazandiriyon havadan..

Store orjinal urunlerin boyle bi siteye dusmesi insana aci veriyor.. ucuzluga dusuyor.. biz bu urunleri tuketmemiz gerekirken, ucuzlukla gidiyor.. madem o sitede ucuza vercen storelarda ucuza ver 2 gunlugune felan.. hayret bisey elin adamina para kazandiriyon havadan..

Ne alakası var? Geçen gün de Fenerium ürünleri vardı aynı sitede. Parası olmayan veya eski ürünlerden alamayan taraftarlar fırsat buluyor. O ürünler mağazalarda, depolarda çürüyeceğine değerleniyor. Ayrıca kulüp yine para kazanıyor.

Ne alakası var? Geçen gün de Fenerium ürünleri vardı aynı sitede. Parası olmayan veya eski ürünlerden alamayan taraftarlar fırsat buluyor. O ürünler mağazalarda, depolarda çürüyeceğine değerleniyor. Ayrıca kulüp yine para kazanıyor.

bende diyorumki direk storelar yapsin bu isi..

Üst Alt