GSC Haber - GS Store'da 200 Milyon TL'lik Gelir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber GS Store'da 200 Milyon TL'lik Gelir

1696925007137.png

Galatasaray'da bir önceki Burak Elmas başkanlığındaki yönetim forma siparişini minimum seviyede tuttuğu için taraftarın talepleri karşılıksız kalmış ve geçen sezon boyunca mağazacılıktan sadece 160 milyon TL gelir gelmişti.

Yeni sezonun ilk 4 ayında GS Store mağazaları 200 milyon TL'ye yakın kâr elde ederek kulüp rekoru kırdı.

Cumhuriyet'in 100. yılına özel tasarlanan sarı kırmızı çubuklu forma ise 29 Ekim'de satışa sunulacak. Fiyatı 2 bin 600 TL olarak belirlenen üründen önemli bir gelir elde edilmesi bekleniyor.

Sabah Gazetesi

Malesef ürün bulmak zor 4 hafta önce izmirdeydim Çeşme Alsancak kuşadası hepsine baktım zaha forması alcaktım oğlana hiç birinde yok bulamadım

Kâr demiş ama ciro demek istemiş herhalde. İyi para. Genelde iyi dönemlerimizde yılda 15 milyon € ciroyu görüyoruz sanırım. Geçersek kayda değer olur

Dün websitesi ve mobil arayüzü yenilendi. Sanırım stok güncellemesi de yapmışlar. Dün beyaz renkli El Tigre Falcao tişörtleri 30 tlden satışa çıkmıştı web sitesinde. Tüm bedenler de vardı. Bir gecede bitmiş. Sanırım stok erittiler. Arayüz güncellemesi ve eski stokları eritmeleri de önümüzdeki günlerde store noktasında da olumlu gelişmelerin yaşanacağına işaret olabilir.

Dün websitesi ve mobil arayüzü yenilendi. Sanırım stok güncellemesi de yapmışlar. Dün beyaz renkli El Tigre Falcao tişörtleri 30 tlden satışa çıkmıştı web sitesinde. Tüm bedenler de vardı. Bir gecede bitmiş. Sanırım stok erittiler. Arayüz güncellemesi ve eski stokları eritmeleri de önümüzdeki günlerde store noktasında da olumlu gelişmelerin yaşanacağına işaret olabilir.
Hatta ürünlere mankenli çekim falan yapmışlardı

Kâr demiş ama ciro demek istemiş herhalde. İyi para. Genelde iyi dönemlerimizde yılda 15 milyon € ciroyu görüyoruz sanırım. Geçersek kayda değer olur
Bence Kar demiş direk. Formalar tükendi, diğer ürünlerinde satışları tişörtler falan iyi gidiyor. Hatta sezon başında divan toplantısı mı ne bir yerde bu sezon 1 milyar TL ciro, 350 milyon TL Kar beklendiğini söylemişlerdi. O yüzden 600 milyonluk bir ciro yapmış olabilirler çünkü 3500 TL'den profesyonel formaların hepsinin satıldığı söylenmişti ve 150 bin civarı da 1500 TL'den taraftar forması satıldığı haberleri de vardı. Daha diğer tişört, atkı vb. ürünleri hiç koymadık o yüzden 200 milyon kar mantıklı.

Üst Alt