Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim


İnternetten ödemeyi az önce kredi kartı ile yaptım. Ne zaman bana teslim edilir ? Direk evin adresine mi geliyor ? Bilgileri olan arkadaslar paylasırsa sevinirim :)

Durum Sipariş Tarihi

185138 99 TL Kredi Kartı | Ödeme Onaylandı 17.10.2011 18:41:59
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim.Hiç alış veriş yapmadım ama forumda birkaç kez isyan eden arkadaşlara şahit oldum. 2-3 haftadır siparişlerini alamayanların olduğunu biliyorum yani.
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim.Desenize yandık :) Bi de kendi adıma sipariş ettim ama haliyle babamın kredi kartıyla ödedim . Teslim alırken sorun olur mu ?
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim.1 ayda gelmişti ben parçalı forma sipariş ettigimde. İlk önce bonusu olanlara gönderiliyorlar.Babanın kredi kartıyla vermiş olman farketmez teslim edilecek isim önemli.Bende simdi 1 adet veriyorum bakalım.
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim.valla eline ulaştığında ki 3 haftada falan ulaşır heralde, iplikleri falan sökükse oturup ağlarsın çünkü değiştirmen imkansız gibi bişey :)
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim.Valla ben bir kere online alış veriş yaptım, yeğenim için bebek ürünleri falan almıştım 3 güne gelmişti. Sanırım ürünlerin satış yoğunluğu ile ilgili bir şey. Benim aldığım ürünlerde sorun yoktur çat diye göndermişlerdir, belki formalar falan, beden meden derken gecikiyordur.
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettim.Siyah formayı Ankara'da AnkaMall'den almak nasip olmuştu. Sarıya da böyle kısmetmiş :)
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettimHayirli olsun. Direk adrese geliyor ama gec geliyor maalesef. Hele ki Istanbul disindaysan..
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettimBir tanıdıgımın İstanbul Eminönü Gs Store'da çalışan bir arkadası varmış. Onu arattırdım şimdi, 10 gün içerisinde gelir dedi bakalım :)
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettimBir tanıdıgımın İstanbul Eminönü Gs Store'da çalışan bir arkadası varmış. Onu arattırdım şimdi, 10 gün içerisinde gelir dedi bakalım :)Ben 4-5 kez alışveriş yaptım sanal mağaza üzerinden.Her yıl devamlı olarak yaz ürünlerinden alıyordum.Genelde en geç bir haftaya kadar geliyordu.Ama siyah formam 20 küsür günde elime ulaştı şu sıralar bir aksaklık var herkesinki geç geliyor
 
Cevap: Gs Store'dan Sarı forma sipariş ettimİnternetten ödemeyi az önce kredi kartı ile yaptım. Ne zaman bana teslim edilir ? Direk evin adresine mi geliyor ? Bilgileri olan arkadaslar paylasırsa sevinirim :)

Durum Sipariş Tarihi

185138 99 TL Kredi Kartı | Ödeme Onaylandı 17.10.2011 18:41:59Allah yardımcın olsun Esteban.
 
Üst Alt