gs-ts kardeştir saçmalığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gs-ts kardeştir saçmalığı

bu gece de görüldüğü üzere koskocaman bir yalandır. bu sezon en iyi 2 oyunlarını bize oynadıkları gibi maç boyunca bize inanılmaz küfürler yağdırmışlardır. oyuncularımıza saldırmışlardır.

bundan sonra bu özürlü, hamsi kafalı camiayla ilgiii en küçük bir dostluk mesajı görmek istemiyoruz forumda.

bunlar her türlü b*ku hakediyorlar çünkü, aziz az bile yapmış bu hamsilere.

bundan sonra destek vermem . kupayi insallah alamazlar. ( fener cezayi yesin yinede ama tabiki :) )

Serefsizlere bak ya. arenaya gelince dünyanin hic bir takim görmedigi kadar dostane karsilama görüyorlardi yilardir.
bizim annamiza küfür ediyorlar topluca.
cahil toplum.

Bu laleler bir kere feneri yenemediler hiçbir fener maçında böyle hırslanlanmadılar neyin girişi bu neyin acısı soruyorum

GalataSarayın kardeşi falan yoktur, trabzonspor bizim için hiç bir zaman kardeş olmamıştır.

asyde tribünlere falan çağırılmalarının sebebi uA tribün lideri sebahattin şirinin istediği üzerinedir, kendisi trabzonludur.

Ne mal oldukları zaten belliydi. Uzun zamandır diyorum zaten bunlara kupa mupa verilmesin diye... Zaten bu kafayla alamayacakları belliydi alamadılar da :red: He ola ki şikecilerden kupa alınır o zaman versinler Bursa'ya... Başlarına ne geldiyse haketmişler.

Bu laleler bir kere feneri yenemediler hiçbir fener maçında böyle hırslanlanmadılar neyin girişi bu neyin acısı soruyorum

Açık konuşalım, o staddaki insanların IQ ortalaması 80-90'dır. Haftalardır FB medyasının verdiği gazda var, zaten 2 haftadır yaşanan sürecin amacı buydu. Şampiyonluk o saldırıyla Galatasaray'dan alınıp Fenerbahçe'ye verildi, ben o günde söyledim. Ligi en iyi ihtimalle 2.bitiririz

Üst Alt