GS TV Şifresiz Olsun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV Şifresiz Olsun

Cevap: GS TV şifresiz olsun

Bence Şifreli olmalı internet ücretleri oldukça uygun..

bi süre en azından digiturk bunyesinde olmalı ve çalışanlar olsun kanal olsun tecrube kazanmalı... hem klubede maddi kaynak sayılır sonuçta ahım şahım reklam aldıgımız soylenemez...

ülkede binlerce durumu kötü olan traftar hepsinin izleme gibi bi olanağı yok kesinlikle bnce ücretsiz olması gereken bi olay birazda taraftarı örgütleyecek ateşleyeeck programlar falan olması lazım bnce

5 tlden bahsediyoruz. 5 tl vermem diyenler hergün bir sigara paket içiyorlarsa yazıklar olsun :)

5 tl vermek sorun değilde haftada 5 liralık bi idda yapsam kazandığım parayla her ay forma alırım takımım kazanır ben onları düşünüyorum

Hocam eyvallah gelir sağlanması açısından bence iyi bir uygulama..

Ancak farklı olarak bir düşüncem daha var.. Desinler ki transfer dönemlerinde ekrana koysunlar bir takometre herkes istediği kadar katkıda bulunsun atıyorum bu para ile Basketbol takımına bilmem kim, Volaybol Takımına bilmem kim, Futbola Van der Vaart alınacak desinler burada katkı yapmayan olacağını sanmam..

5 tl çok mu görüyorsunuz diyenlere harbi gülüyorum :)

Eğer amaç tv kanalından para kazanmaksa vay halimize diyelim.

Taraftar-kulüp ilişkisi çok farklıdır.Esnaf-müşteri ilişkisine benzemez.:)

Eğer bu zihniyetle hareket edersen,çıkıp taraftar 5 tl vermiyorsa tv izlemesin dersen o 5 tl alamadığın gibi taraftarı dahada cimrileştirirsin,aradaki bağları baltalarsın.:)

Bunun pazarlaması asla böyle yapılmaz.

Ki bahsettiğimiz bir Tv kanalı.En etkili görsel medyadır.

İnternetten kim izleyebilir?

17-18,30-35 yaş arası kesim izleyebilir ya gerisi?(+herkes günün her saatini pc başında geçirmiyor)

En önemlisi gelen yeni neslin izleyememesi.Belki bu akşam yüzlerce çocuk FB li olacak.

Neden?Çünkü Tv kanalları şampiyonluğu öyle yayınlayacakki gören de ŞL 10. defa aldı sanacak.

Çocuk işte :)

Çok yanlış yapıyoruz çok...

Eğer bu zihniyetle hareket edersen,çıkıp taraftar 5 tl vermiyorsa tv izlemesin dersen o 5 tl alamadığın gibi taraftarı dahada cimrileştirirsin,aradaki bağları baltalarsın.:)

17-18,30-35 yaş arası kesim izleyebilir ya gerisi?(+herkes günün her saatini pc başında geçirmiyor)

En önemlisi gelen yeni neslin izleyememesi.Belki bu akşam yüzlerce çocuk FB li olacak.

Neden?Çünkü Tv kanalları şampiyonluğu öyle yayınlayacakki gören de ŞL 10. defa aldı sanacak.

Öyle bir kayifle okudum ki duygularımı resmen sen ifade etmişsin..Esnaf-Müşteri ilşkisi değil kesinlikle sana katılıyorum

Bir hesap açılsın.O hesaba gönlümüzden kopanı verelim.1 ayda milyon eurolar toplanır.5 tlye bişey demiyorum ama paket almamız gerekiyor.Buda 20 tlye kadar çıkıyor.

Şifreye herzaman karşı çıkmıştım ve hala da karşıyım. Digitürk ve Ligtv var durumum da var ama böyle bir saçmalığa hayatta 1 lira dahi vermem. Formayı saymak zaten saçma olur ama anahtarlıktan iç çamaşırına kadar orjinal Galatasaray ürünleri var. Sen pazarlamayı bunlarla yapmaya bak. Şifreli erotik yayın yapan kanallar gibi davranma. Taraftarın haber alma özgürlüğünü kısıtlama. Şimdi bana Real Madrid de şifreli falan demeyin. Sen önce o konuma gel, sonra istersen aylığını 100 Tl'ye ver sesim çıkmaz.

Her neyse lafı ne kadar uzattım yahu. :) Bence çok yanlış.

Bu işleri FB bizden iyi yapıyor malesef.

Feneriumlara gitmek,takıma destek olmak onlar için bir kültür olmuş artık.

Ve bu kültürü ancak taraftar kendisi yaratabilir.

Taraftarı zorla destek vermeye itmek en büyük hatadır.

Sen işini doğru yapacaksın,başarı kazanacaksın bak o zaman destek geliyormu gelmiyormu.

İnşallah yeni sezonda çaresine bakılır.

katıldığım yerlerde var katılmadığım yerlerde öncelikle bir tv kanalının giderleri bir ayda 75 100bin dolar nerden bakarsanız bu gerçekten çok büğyük paralar reklamlardan gelen parayı öyle çok sanmayın arkadaşlar gideri bile karşılamaz bunun dışında internet kullanıcılığı gün geçtikçe artmakta arkadaşlar hadi bunu geçtim şu anda digiturkün üye sayısı çok artmış durumda burdan da rahtlıkla seyredilebilir ve ( buradan gerçekten iyi para kazanıyor televizyon ) en önemlisi bu gelirlerle klüpten hiç destek almadan ayakta duruyor bu benim görüşüm televizyonun içinde çalışan birisi olarak bu işler kolay değil ve masraflı bir canlı yayın maçı 10bin dolar masraf getirebiliyor

katıldığım yerlerde var katılmadığım yerlerde öncelikle bir tv kanalının giderleri bir ayda 75 100bin dolar nerden bakarsanız bu gerçekten çok büğyük paralar reklamlardan gelen parayı öyle çok sanmayın arkadaşlar gideri bile karşılamaz bunun dışında internet kullanıcılığı gün geçtikçe artmakta arkadaşlar hadi bunu geçtim şu anda digiturkün üye sayısı çok artmış durumda burdan da rahtlıkla seyredilebilir ve ( buradan gerçekten iyi para kazanıyor televizyon ) en önemlisi bu gelirlerle klüpten hiç destek almadan ayakta duruyor bu benim görüşüm televizyonun içinde çalışan birisi olarak bu işler kolay değil ve masraflı bir canlı yayın maçı 10bin dolar masraf getirebiliyor

Tv kanalının masraflarının fazla olduğunu biliyoruz zaten.

İnternet kullanıcılığı gün geçtikçe artıyor ancak bir tv kanalından bahsettiğimiz için onunla fazla birlikte düşünerek kafamızı karıştırmayalım.

Digitürk'ün üye sayısı artıyor ancak her üye olan GS lı değil , GS lı olan herkeste 5 tl verip ayrıyetten üye olmuyor.

Bunları aklımızda tutarken kanalımızın durumunu bir kez daha düşünürsek eğer işin saçmalığını kolaylıkla anlarız.

Kimseye faydası olmayan, kendi kendine çalıp oynayan bir tv kanalımız olacağına hiç olmasın daha iyi.Kimse masraf yapıp kanal kuralım demiyor.

Ben basket maçlarımı FB tv den izlediysem burada bir sorun var.

(Kimse yok para kazanacağız yok gelir gelecek demesin iyice küçülmeyelim)

Saygılar...

Üst Alt