GSC Aşk Doktoru - Sayfa 269 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Aşk Doktoru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatta her lafın başında şimdiden annesiyle tanışmamı sıkıştırıyor vs...

(...)

Ünide 3.sınıf sonunda tanıştığı erkek arkadaşını ailesiyle tanıştırmış hatta oglanı eve getirmiş üniyi uzakta okumasına ragmen, sonra da bu oglanın ailesinin oldugu yere gitmiş... Bunu ögrenince benim kafa iptal oldu, bu normal bir şey mi?

i says: hard pass(n)

Beyler aşk doktorunu bulamadım o yüzden yeni konu açıyorum, ne yapacagımı bilemedim tavsiyelerinizi bekliyorum.. Daha önceden tanıdıgım bir kızla hatta 10 sene önceden bir şeyler hissettigim bir kızla ilişkiye başladım bundan 10 gün önce... Bana olan duygularından vs tamamen eminim, hiçbir sıkıntı yok. Hatta her lafın başında şimdiden annesiyle tanışmamı sıkıştırıyor vs...

Neyse sıkıntıya gelelim bu yl yapıyor, 1 senesi bitti. Ünide 3.sınıf sonunda tanıştığı erkek arkadaşını ailesiyle tanıştırmış hatta oglanı eve getirmiş üniyi uzakta okumasına ragmen, sonra da bu oglanın ailesinin oldugu yere gitmiş... Bunu ögrenince benim kafa iptal oldu, bu normal bir şey mi? Sana tüm ayrıntıları anlatırım yarın yüz yüze dedi ama ben ne yapacagımı ne edecegimi bilemedim. Yani bundan sonraki hayatında her zaman karşı karşıya kalabilecegi bir şey degil mi bu? Atıyorum en basitinden ben ailesiyle tanışmaya gitsem ' bu ne la digeri daha iyiydi ' demeyeceklerinin garantisi var mı ? Ya da kız yaşadıgı onca şeyi 1 senede unutabilir mi?

Derhal iliskiye kes, numaralarina sil ve birdaha gorusme.

Bu seni uzer..

çok takılmayın böyle seylere ya. misal ben eski seviglimin ailesiyle de tanıstım gittim evlerinde de kaldım. kız annesiyle tatile gelip bizimkilerle de tanıstı falan. sonra ayrıldık suan baska biriyle evli.

demek önceki erkek arkadasıyla da düzenli bir ilişki istiyodu o yüzden ailesiyle tanıstırmayı uygun görmüş. (ki gizli gizli takılacaklarına en güzeli de budur. ailesinin de ne kadar açık görüşlü olduklarına da işarettir bu.) sonra daha iyi tanıyınca da olmayacağını anlayıp ayrılmşlar. çok mühim detaylar değil, dert edilecek hiç değil.
suan duygusal olarak yoğun düşündüğün için kız hakkında hataya baya müsait hareketler yapabilirsin eğer seviyosan yapma. dediğim gibi mühim şeyler değil.

sen 3 gün önce düşündüğünle suan düşündüğün bile aynı değilken, yıllar önce bir kişi üzerinden kıza çıkışman hiç iyi sonuclar doğurmayabilir.

Yani üstad işte, olayın sıcagıyla çok yanlış düşünülebilecegi için konu açtım zaten, farklı görüşler her zaman yön verir insana.

Can bu kız seni üzer, daha ilişki yeni başlamışken uzatmadan bitir.
Şimdi şöyle.. dün bozuldugumu anladı biraz, evlerimiz biraz uzak aynı yerde oturmamıza ragmen. Gece 12 gibi kahve alıp gelmiş kapımın önüne arabayla, tabi orda konusamadık bu konuyu ama. Yani değer verdigini hissettiriyor

senin aile yapını kültürünü bilmediğimiz için bize sorman mantıklı değil....Fakat anladığım kadarıyla böyle konulara takan birisin yoksa konusunu açmazdın uzak durman daha iyi olur gibi...
Bu işi gizlememesinin nedeni illa samimiyetinden değil eninde sonunda ortaya çıkar böyle durumlar akıllı kızmış baştan anlatayım demiş..

Yani üstad işte, olayın sıcagıyla çok yanlış düşünülebilecegi için konu açtım zaten, farklı görüşler her zaman yön verir insana.

Şimdi şöyle.. dün bozuldugumu anladı biraz, evlerimiz biraz uzak aynı yerde oturmamıza ragmen. Gece 12 gibi kahve alıp gelmiş kapımın önüne arabayla, tabi orda konusamadık bu konuyu ama. Yani değer verdigini hissettiriyor
Bu aşk konusunda tavsiye isteyip uyanı görmedim :D Genellikle duygular daha ön planda oluyor. Senin ihtiyacın aslında içini rahatlatacak şeyler.

Valla renktaş ben mantıklı düşününce bu işin üzücü olacağını düşünüyorum. Bir acelelik söz konusu, geçmişte olan bir olayın yeni başlarken ortaya çıkmasıda falso. Kızın sana bunu detaylı anlatırım demesi filan o olayın hala unutulmadığı.

Bu aşk konusunda tavsiye isteyip uyanı görmedim :D Genellikle duygular daha ön planda oluyor. Senin ihtiyacın aslında içini rahatlatacak şeyler.

Valla renktaş ben mantıklı düşününce bu işin üzücü olacağını düşünüyorum. Bir acelelik söz konusu, geçmişte olan bir olayın yeni başlarken ortaya çıkmasıda falso. Kızın sana bunu detaylı anlatırım demesi filan o olayın hala unutulmadığı.

Abi hani hissettirmese kız beni sevdigini istedigini, ben de bu olayı ögrendikten sonra derdim ki bu kız unutmak için beni kullanıyor. Ama öyle degil, şu an asıl önemli olan bugün kendini nasıl ifade edecek? Her şeyi anlatırım kararına da saygı duyarım dedi

senin aile yapını kültürünü bilmediğimiz için bize sorman mantıklı değil....Fakat anladığım kadarıyla böyle konulara takan birisin yoksa konusunu açmazdın uzak durman daha iyi olur gibi...
Bu işi gizlememesinin nedeni illa samimiyetinden değil eninde sonunda ortaya çıkar böyle durumlar akıllı kızmış baştan anlatayım demiş..

Yani bana ilginç geldi, o kadar aileler tanışmış etmiş daha ne ki? O derece birini seviyorsan göze alıyorsan yarın aynılarını bana yapmayacagının garantisi ne?

Yani bana ilginç geldi, o kadar aileler tanışmış etmiş daha ne ki? O derece birini seviyorsan göze alıyorsan yarın aynılarını bana yapmayacagının garantisi ne?

Biraz derin olacak ama senin asıl sıkıntın ne hani bekaret vs. gibi durumlara mı takılıyorsun veya kızın adı çıkmış biriyle gibi bir derdin mi var ?
Yoksa bunlar umrumda değil benim tek beklentim karşılıklı sevgi ve güven yarın beni de yarı yolda bırakır gibi bir korkun mu var ?

Şunu da unutma o derece birini seviyorsan demişsin de insanlar evlenip de boşanabiliyor daha ötesi var mı ?

Biraz derin olacak ama senin asıl sıkıntın ne hani bekaret vs. gibi durumlara mı takılıyorsun veya kızın adı çıkmış biriyle gibi bir derdin mi var ?
Yoksa bunlar umrumda değil benim tek beklentim karşılıklı sevgi ve güven yarın beni de yarı yolda bırakır gibi bir korkun mu var ?

Şunu da unutma o derece birini seviyorsan demişsin de insanlar evlenip de boşanabiliyor daha ötesi var mı sence ?

Abi düşünsene kızın anane ve babaannesiyle bile tanışmış oğlan, yani tabiki olayın üstünden geçmiş herkes biliyordur bittigini gittigini ama bu da bir şey sonuçta. Ayrıca bu kadar ailesiyle tanıştıracak kadar pimpirikli olan bir kızın bekaret vs cesaret edebilecegini düşünmüyorum orası ayrı...

Son cümle de beni aldı biraz dogrusu, haklısın

yahu anlasamazsanız ayrılırsınız zaten. uzun süreden beri birşeyler hissettiğin biriyle ömrünü geçireceksin diye bi kaide yok ki. yani yarın sana da benzeri bişe yapılabilir, ya da sende baska bir kıza yapabilirsin aynı sseyleri. önemli olan güven, saygı ve sevgidir.

yani kız ailesiyle tanıstırmamıs olsa hiçkimseyi şu yukarda saydığım herhangi bir sey olmadığı sürece zaten daha vahim durumdasınız demektir.

yahu anlasamazsanız ayrılırsınız zaten. uzun süreden beri birşeyler hissettiğin biriyle ömrünü geçireceksin diye bi kaide yok ki. yani yarın sana da benzeri bişe yapılabilir, ya da sende baska bir kıza yapabilirsin aynı sseyleri. önemli olan güven, saygı ve sevgidir.

yani kız ailesiyle tanıstırmamıs olsa hiçkimseyi şu yukarda saydığım herhangi bir sey olmadığı sürece zaten daha vahim durumdasınız demektir.

Yani benim kafamda bitiyor işte üstad olay biraz

Abi düşünsene kızın anane ve babaannesiyle bile tanışmış oğlan, yani tabiki olayın üstünden geçmiş herkes biliyordur bittigini gittigini ama bu da bir şey sonuçta. Ayrıca bu kadar ailesiyle tanıştıracak kadar pimpirikli olan bir kızın bekaret vs cesaret edebilecegini düşünmüyorum orası ayrı...

Son cümle de beni aldı biraz dogrusu, haklısın

Bak bu tarzı şeylere takılıyorsan açık açık sor madem o açtı konuyu sen de kafadanki soru işaretlerini gider zaten detaylı anlatacağım demiş ..

Bazı gençlerde böyle acelecilik oluyor hemen ciddi bir ilişkim olsun aileler bilsin bir yola girelim diyorlar ... Sen aileyle tanıştırmayı pimpiriklilik olarak algılamışsın bana da genişlik gibi geldi yani rahat bir aile ben söz-nişan -vs. olmadan tutup da aile büyükleriyle falan asla tanışırmazdım kızın babası olsam da kabul etmezdim bunu ne yalan söyleyeyim.. O yüzden sormuştum aile yapılarınız kafalarınız uyuşuyor mu diye

Kızın aileyle tanışıtırp da ayrılması kısmını güvensizlik olarak nitelendirme birbirlerini daha iyi tanımaya çalışmışlar ama birşeyler yolunda gitmemiş demek ki yürütememişler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt