GSC DEKLARASYONU: Allah Rızası İçin Bir Sportif Direktör + CEO - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC DEKLARASYONU: Allah Rızası İçin Bir Sportif Direktör + CEO

Boyle konu aciyorsunuz bosa aciyorsunuz bence senelerdir su forumda bu sekilde konular cok mevcuttur hesaplasan 100 tane konusu vardir bunun ama bos bos iste.Uzatmanin anlami yok bunu icraate gecirebilecek kimse yok.

Muhim olan TD degil, altyapida ve transferlerde oldugumuzdan cok daha ust seviyeye cikmazsak zaten en kral TDyi getirsek bile bi yerden sonra ilerleyemeyiz. Sportif D bu yuzden gerekiyor. NBAde NFLde hep boyle, koc bulmadan once GM buluyolar. Bizde futbolla ilgili kararlari veren adamlar her 6 ayda bir degisiyor. Bi Cenk ergun ve tercuman baki. O yuzden de temeli saglam tutarsan ilk TD seciminde patlasan da eninde sonunda iyi bir duzenek kurarsin. Su andaki gibi su herif iyi bunu getirelim diyip derme catma altyapiyla ve oyuncu izlemeyle desteklersen Guardiolayi getirmedigin surece ilelebet babayi alirsin.

Yeni düzene geçmek için de adının Dortmund falan olması gerekiyor. İsmin Galatasaray'sa kötü de olsan her sene şampiyonluk beklenir senden. Tam anlamıyla oturmuş bir sisteme geçmek için de en az 2-3 kafadan gider. Bu sefer de 2-3 senedir şampiyon olamıyoruz yönetim istifa diye homurdanırlar. Roma da bir günde kurulmadı sonuçta. Ben de eğer sağlıklı bir yapıya geçersek 2-3 seneyi kafadan atalım diyorum ama zor. Sonumuz hayrola.

Baskani dursun olanin sportif direktoru johann cruyf olsa ceosu 1 numara olsa ne yazar?

Dursun gitmeden cacik olmaz, once dursun capsizi gidecek!!

25311_150723_horst_heldt_658x370.jpg

HORST HELDTi goreve davet ediyoruz

Yannick Ferrera

Bu takıma futbol ve futbolcudan anlayan hoca lazım bence en önemli nokta o teknik olaylara sonra geliriz

konu perfect :005:

saygideger hardesime sonuna kadar katildigimi niyaz ederim

alman hoca alman sportif direktor gelmeli

aklima gelen kimse yok

ama illa alman olsun

SAKIN ALMANCI OLMASIN

Yukarıdaki öneriler normal yönetilen bir avrupa kulübü için geçerli. Bizim tavanımız Ali Dürüst ve Albayrak ki ben onlara da razıyım gelsin toparlasınlar.

En son Ujfa başgan getirilmiş ama etkili olmamış anlaşılan Bizim aradığımız; gerektiğinde futbolcuların da üstünde etki kurabilecek, yerli futbolcuların saygı duyacağı, yabancı futbolcularla da koordineli çalışabilecek ve en önemlisi de Türk Futbolunu bilen biri olmalı. Romanya'da takım çalıştırmasa, Gica bu iş için biçilmiş kaftan sayılır bence.

Üst Alt