GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldu


a8022aaaaforma.jpgEvet arkadaşlar Forma Tasarım Yarışması dün gece itibariyle sona erdi. Başta Abdullah TAŞAN olmak üzere Necati Şen ve Mertcan Karpınar'a yarışma sürecinde bana yardımcı oldukları için teşekkürlerimi sunarım.GSCimbom.com Yönetimi Adına ; Yarışmaya katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Sonuçlara Portal üzerinden bakabilirsiniz .GSC Forma Tasarım Yarışması 2012 Sonuçları - Foto Galeri

İlk 3 ;1. Furkan Aran / 103 Oy

2. Enes Sever / 61 Oy

3. Ahmet Kolkoparan / 45 Oy
Kazananları tebrik ediyorum,bir başka Tasarım Yarışmasında Görüşmek Dileğiyle.

Not : Ödülleri size ulaştırmamız için adres ve bilgileri bana yollayabilirsiniz.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduKazananları tebrik ediyorum. Emeklerine sağlık!
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduKazananlara ayrıca tebrikler, bununla birlikte yarışmaya katılan her formanın ayrı bir güzelliği vardı. Emek veren tüm Galatasaray'lılara teşekkürler.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldu1dedeMertcan%20k.jpg


İlk 'yi doğru tahmin etmişim 3. olarak da bu formayı görüyordum.Hepsi birbirinden güzel.

Emeğinize sağlık.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduYayında, yapımda emeği geçen herkese teşekkürler...Bu yarışmada olmak gerçekten güzeldi. İlk kez tamamen bana ait olan bir tasarım yaptım. Beğenen, beğenmeyen herkese teşekkür ediyorum ama benim ilk tasarımım olması açısından bile önemi çok büyük olan bir forma oldu.Sunulan bu tasarımları yetersiz ve vasat gören arkadaşlarda oldu, 15.000'e yakın üyesi bulunan bir forumdan 21 tane tasarım gelmesi; aslında bu tasarımların bile ne kadar önemli olduğunun ve emek gerektirdiğinin bir kanıtıdır bana göre.Yani önemli olan katılmaktı :)10.olduğum için; ilk 10 girebilmek de başarıdır diye kendimi teselli etme şansım olabilir :D
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldu------Burada bana oy veren/vermeyen, dereceye giren girmeyen her arkadaşıma/kardeşime çok teşekkürler ve tebrikler...Tek amacım vardı , Galatasaray adının olduğu yerde yer almak...Umarım yine Galatasaray için daha iyilerini yapabilecek fırsatım olur...Tekrar herkese teşekkürler...Ayrıca site yönetimine bana bu fırsatı verdiğin için de ayrı bir teşekkür...:tiphat:
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldu2 Nolu tasarımın kime ait olduğunu biliyordum ama digerlerine özellikle bakmamıştım. Özellikle 10 Nolu tasarimin Enes 'e ait olması beni şaşırttı. Bilsem torpil olmasin diye oyumu vermezdim. :)Kazananlara tebrik, katılanlara teşekkür.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduBu arada böyle bir forumda sadece 1000 civarında oy kullanılması az gibi düşünülebilir. Ancak tasarımlar 20.000 den fazla kisiye ulaştı ve sadece üyeler oy kullanabildigi için toplam oy sayısi düşük kaldı.Bunu da gozardi etmeyelim lütfen.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldukazananı ve derece yapanları tebrik ediyorumama teknik olarak formalar daha iyi sergilenebilirdi

en azından bazı formalar yanlışlıkla oy almazdı...
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldu6. numara nasıl ilk 3'e giremememiş? :)Kazanan arkadaşları kutluyorum. :)
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduBu arada böyle bir forumda sadece 1000 civarında oy kullanılması az gibi düşünülebilir. Ancak tasarımlar 20.000 den fazla kisiye ulaştı ve sadece üyeler oy kullanabildigi için toplam oy sayısi düşük kaldı.Bunu da gozardi etmeyelim lütfen.Ağabey büyük bir başarıdır bu.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli Oldukazananı ve derece yapanları tebrik ediyorumama teknik olarak formalar daha iyi sergilenebilirdi

en azından bazı formalar yanlışlıkla oy almazdı...Önemli bir geri bildirim. Tabii ki bu konudaki iyileştirme gereksinimini göz ardı etmeyeceğiz.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduArkadaşlar;Sayın Kanterelli 'ye ilk 3 'ü gösterecek şekilde tek sayfalık bir özet pm atar mısınız?
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduKazananlara ve katılanlara tebrikler. Hepsinin emeğine sağlık.
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduKazanan arkadaslara tebrikler, katilan tum arkadaslara tesekkurler.

Ayrica Abdullah abinin formalari Kantarelli beye gonderme girisimini gporunce daha cok sevindim
 
Cevap: GSC Forma Tasarım Yarışması | Kazananlar Belli OlduKazananları tebrik ederim.:) Bir birinden güzel forma tasarımları vardı yarışmada, katılanların ellerine sağlık...
 
Üst Alt