gsc forum rezilleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc forum rezilleri

ip ban hepsine. ..

aaecd0079c03792ecc1c9b34bf8026d6.jpg

dursunun seçilmesinin sebebi unal aysaldir, bir nevi halefi olarak lanse edildi oysa vizyon olarak tam tersi bir insanmış. Kimse tanımadan seçti bu adamı sırf unal aysal ile otel ilişkileri var diye

♤ fap fap ♤
itiraf güzel ve unal başkanin büyük vizyonunu bir defa daha görmüş olduk. Unal başkanin futboldan zerre kadar anlamadiğini bir kez daha tastik ettin sağol kardeşim.

Son düzenleme:
Diğer adaylar kofti olduğu için çoğunluk Dursun'a yönelmiş.Hatta tam hatırlayamıyorum ama adaylardan birisi Ronaldinho+yaşlı bir oyuncuyu daha getirme vaadi vermişti :D

Turgay Kıran hangi seçimdi hatırlamıyorum transfer listesinde vermişti Gameiro falan :D ordan ne olduğunu biliyordum en azından oy kullanmamışım

Yine sorsalar Turgay Kiran yerine on kere dursunu tercih ederim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taraf olmamıştım hatta o dönem insanların neye dayanarak onu istediğini de anlamamıştım klasik medya gücü herhalde diye düşündüm ismi fazla anılınca gereksiz bir yakınlık kurulup işaretlenmiştir çok da üstüne düşünmeye gerek yok kaldı ki bunu kongre ile bir tutmak kadar komik bir süreç olamaz. Dediğim gibi çoğu laf olsun diye yapılmış bir tercihten ibaret oy verip Dursun Özbek'in kim olduğunu bilmeyen bir çok insan vardır o dönem, sonuca etkisi 0 olan bir forum oylaması ile kongrede sonuca ve gidişata direk etkisi olan bir oyun eşit tutulması nasıl bir akıl tutulması bilemedim.

** Talha da değinmiş konuya okumamıştım nihayetinde aklın yolu bir.

Son düzenleme:
Forumla genel kurulu mu kıyasladın sen şimdi? :asd2: Ben şahsen forumda oyumu kullanırken en çok Dursun'un ismini duyduğum, yaptırdığı hoş bi websiteye denk gelip 2 saniye araştırmadan GS başkanı olabileceğini düşündüğüm için onun lehine oy kullandım. Belli ki genel kuruldaki arkadaşlar da bu şekilde oy kullanıyor. Forumlarda harcanıyoruz desene...

Kafaya bak :asd2:

Eyyyyyyyyyyyy deniz ötesinde ki yani Avustralya'da ki Talha Küllü isimli Admin, haddini bil haddini...!

Biz forum olarak ne aldanan olduk, ne aldatan.

Dursun bizi kandırmış. Mağduruz.

Taraf olmamıştım hatta o dönem insanların neye dayanarak onu istediğini de anlamamıştım klasik medya gücü herhalde diye düşündüm ismi fazla anılınca gereksiz bir yakınlık kurulup işaretlenmiştir çok da üstüne düşünmeye gerek yok kaldı ki bunu kongre ile bir tutmak kadar komik bir süreç olamaz. Dediğim gibi çoğu laf olsun diye yapılmış bir tercihten ibaret oy verip Dursun Özbek'in kim olduğunu bilmeyen bir çok insan vardır o dönem, sonuca etkisi 0 olan bir forum oylaması ile kongrede sonuca ve gidişata direk etkisi olan bir oyun eşit tutulması nasıl bir akıl tutulması bilemedim.

** Talha'da değinmiş konuya okumamıştım nihayetinde aklın yolu bir.

Ben sinan bilgin olarak uyeyim , dursun hayatimda tanimadigim etmedigim adam , gercekci olun , neye gore dursuna vermeyip de turgay kirana filan oy atacaktim ?

genel kurulu uzaylilar filan sanmayin , sizden farkimiz yok

Üst Alt