GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl o noktadan sonra bunları iteklemeyi bırakacaklar.Sen GS'nin oradan şampiyonluğu bıraktığını en son ne zaman gördün?2000-2001 en son,o da tek olabilir hatta son 30 senede.Gerisinde gerideydik,böyle evimizde de maçımız falan yoktu 32. 33. haftada.Adamların derdi o noktadan sonra bunları ittiremeyecekleri için oraya kalmadan işi bitirmek.

Şu anki görüntü bizim alabileceğimiz maksimum puan 71.Başakşehir de her türlü 74-75 bandına dayanacak gibi duruyor.Şu 5 maçtan maksimum 13 puan gelir,o da bize gördürürse 73'ü gördürür en fazla.73'ün üstünü hiç olası görmüyorum.Dolayısıyla 71-73 arası bir puan toplayıp Başakşehir'in ekstra puan kayıplarını beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Ha senin dediğin olursa,Fb maçına kadar 5/5'le gidersek o zaman ligi 75 puanla tamamlarız.Lig ortasında öyle bir seri yaptığımızı hiç hatırlamıyorum yıllardır.En son 2011-2012'de yaptık sanırım.Bence yine serimiz son düzlükte gelecek.

Dediğin gibi Başakşehir'i bu kadar komplike bir şampiyon yapma harekatı varsa zaten şansımız yok.En başta senin yönetimin onlardan çünkü.

2000-2001 sezonu 2010-2011 sezonu ile birlikte en pislik iki sezondan biridir benim gözümde.

Ersun Yanal'ın dağıttığı teşvik, Cihan Oskay'ın açıklamaları, Erman-Şansal ikilisinin pompalıdığı 6 yıl üst üste olursa rekabet biter algısı falan iğrenç bir yıl.

Bu yıl da git gide o düzeyde iğrençleşiyor. Ama bir fark var. Rekabet ettiğimiz takımın arkasında köklü camialardan bile daha güçlü bir şey var. O yüzden genetik menetik önemini yitiriyor.

2000-2001 sezonu 2010-2011 sezonu ile birlikte en pislik iki sezondan biridir benim gözümde.

Ersun Yanal'ın dağıttığı teşvik, Cihan Oskay'ın açıklamaları, Erman-Şansal ikilisinin pompalıdığı 6 yıl üst üste olursa rekabet biter algısı falan iğrenç bir yıl.

Bu yıl da git gide o düzeyde iğrençleşiyor. Ama bir fark var. Rekabet ettiğimiz takımın arkasında köklü camialardan bile daha güçlü bir şey var. O yüzden genetik menetik önemini yitiriyor.
Antep maçı şike kitap tarihinin en başlarına girer öyle bir kitap basılsa.

İlk devre 0-3 biten maçın 4-3 fenerin lehine bitmesi net şike ile kazanılmış bir müsabaka. Bu maçta bizim şampiyonluğumuz bariz şekilde çalındığı yıldır.

Antep maçı şike kitap tarihinin en başlarına girer öyle bir kitap basılsa.

İlk devre 0-3 biten maçın 4-3 fenerin lehine bitmesi net şike ile kazanılmış bir müsabaka. Bu maçta bizim şampiyonluğumuz bariz şekilde çalındığı yıldır.

Acısı 2005-2006'da çıktı.

2010-2011'in de bedelini 2011-2012 de ödediler. Trabzon özelinde bedelini de bu sene düştükleri durum ile ödüyorlar.

Geç de olsa ilahi adalet diye bir şey de var. Başak'ın da yanına kalmaz bu sene.

Düsseldorf-nürnberg maçında var rezaleti yaşandı.

Nürnberg futbolcu kendi ceza sahası içinde voleybol oynadı bariz şekilde. Var işareti verildi ama orta hakem video ya bakmaya gitmedi bile :)

Oyna devam :)

Fatih Terim, sezon sonunda kiralık sözleşmeleri bitecek olan Ndiaye ve Onyekuru için girişimde bulunulmamasını; Belhanda, Fernando ve Feghouli'nin ise satılmasını istedi. Bu oyuncuların satışından gelecek para ile en az 5 transfer yapılması planlanıyor. (Habertürk)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu haberler ya karşı takımların yöneticilerin emri ile yapılan haberler,
yada bugün ne gibi senaryo servis edebiliriz gezinen sözde gazetecilik mesleğini yaşayan kişiler.

Valla ben de lig sarmıyor ciddi anlamda yine şampiyon olup Cl'de dağılacaz eminim buna.

Şampiyonlar Ligi'nde ve UEFA'da marizlendikten sonra lig şampiyonluğu bir buruk geliyor ya. Zaten 21 tane var, şampiyonluk sayısındaki en yakın rakip küme düşmemeye falan oynuyor. İnsan artik kuruluş amacindaki gibi türk olmayan takımları yenmek istiyor. Lig tatmin etmiyor bir yerden sonra.

Şampiyon Ligi'nde ve UEFA'da marizlendikten sonra lig şampiyonluğu bir buruk geliyor ya. Zaten 21 tane var, şampiyonlukta en yakın rakip küme düşmemeye falan oynuyor. İnsan artik kuruluş amacindaki gibi türk olmayan takımları yenmek istiyoruz.

Cl'de 2.torba hayali kurarken cenabet Dursun geldi kulübün içine etti Cl'de 4.torba takımı yaptı yetmedi uefada da 4.torba takımı yaptı bizden kötüler 5 yılda 1 defa Avrupa'ya gidenler sadece Burnley , Everton , Atalanta falan böyle Cl'ye katılsak 32.sırada oluruz sıralama ödülü alamayız , üstüne kazık takımlar gelir bu sene gibi 5 yıl daha olmaz artık.

En dandik takım bile Avrupa'da maça çıkıyor mücadele gücü yüksek bir şeyler yapmaya çalışıyor bizimkiler maça bir çıkıyor ulan sanki ilk defa sahaya çıkmış gibi oluyorlar deli oluyorum Avrupa maçlarının yüzde 90 ınında oluyor bu bizim takım kendine gelene kadar gol yemiş oluyoruz sonra uğraş dur çevirmeye , bu sene yediğimiz goller de komedi amatör lig takımları bile zor yer böyle golleri.

Şampiyonlar Ligi'nde ve UEFA'da marizlendikten sonra lig şampiyonluğu bir buruk geliyor ya. Zaten 21 tane var, şampiyonluk sayısındaki en yakın rakip küme düşmemeye falan oynuyor. İnsan artik kuruluş amacindaki gibi türk olmayan takımları yenmek istiyor. Lig tatmin etmiyor bir yerden sonra.

En iyi durumda biz de olsak finansal açıdan farkı açıp, Avrupa ile olan farkı kapatmak için şu borçları kısa vadede düşürmek şart.

Gelirleri arttırmak, sponsor çekebilmek için finansal başarı gerekiyor.

Marka değeri özkaynakları negatifte olan yapı ile arttıramazsın.

O yüzden değil 21, 121 tane de şampiyonluk olsa ekstrasını isteriz.

Bu sene bu şartlarda başarabilirsek önümüzde ki 2-3 sene daha kolay olur çok saçmalamazsak ve yine bir şey uydurulmazsa (5+3 gibi sınırlar)

Avrupa için ise 2000 yılına giden yolda 1996'dan geçiyordu. Bizim takım için 1 sene daha var gibi. Bu senenin sonunda rekabet edebilir bir 13-14 kişi bulabilirsek, gençleri de yavaş yavaş hazırlayarak 1-2 sene içinde 18-19 kişilik birbiri için oynayan kemik kadro ile üstüne koya koya kadro istikrarı ile hayal bile edemeyeceğimiz yerlere geliriz. Yeter ki taraftar, yönetim ve caia bütün olup saçmalamasın.

Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Lig şampiyonluğu istemiyorum gibi bir şey demek istemedim. Sadece demek istediğim lig şampiyonluğumuz Avrupa başarılarıyla da cilalansın. Lokal bir takım olmayalım. Kura cekildiğinde Galatasaray'i çeken üzülsün. Umarım bu sene ligde şampiyon olur seneye de Avrupa'da hak ettiğimiz başarıları kazanırız.

Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın. Lig şampiyonluğu istemiyorum gibi bir şey demek istemedim. Sadece demek istediğim lig şampiyonluğumuz Avrupa başarılarıyla da cilalansın. Lokal bir takım olmayalım. Kura cekildiğinde Galatasaray'i çeken üzülsün. Umarım bu sene ligde şampiyon olur seneye de Avrupa'da hak ettiğimiz başarıları kazanırız.

Ben iki kulvarda da başarı istiyorum ligi alalım Avrupa'da dağılalımı zerre kabul etmiyorum o kadar para harcıyoruz sadece lig için değil herhalde.

Ben iki kulvarda da başarı istiyorum ligi alalım Avrupa'da dağılalımı zerre kabul etmiyorum o kadar para harcıyoruz sadece lig için değil herhalde.

O kadar para harcıyoruz, hatta UEFA'yi bile karıştırıyoruz zararımızla. Ona rağmen Avrupa'yı geçtim ligde bile bir tane rahat kazandığımız deplasman yok. Hakikaten enteresan durum bizim yaptığımız şeyler.

Avrupa'da başarılı olmak kolay bir iş değil açıkçası.

Proje takımı olmak gerekir ve sabretmek gerekir. Birazda futbol şansın olmalı ve tabiki teknik heyetin ve oyuncu grubun kimyası uygun bir seviyede oturmalı.

Para harcıyoruz ama Avrupa kulüpler ile kıyaslandığında hiç bir şey harcamıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt