GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 214 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gökhan Töre: "Bu yarı dönemde kadro dışı kalacağımı yarı transfer sezonunun bitmesinden 2 gün önce öğrendim. Sebebini sormama rağmen cevap alamadım. 9 aydır maaş alamadım. Affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım."

Kartlar yeniden dağıtılacak bu saçma sınır muhabbeti yüzünden..Öyle bir durumda ilk hedeflerimiz okay-cenk-çağlar olmalı.. Cenk ve çağlar kiralanabilir ikisi de havlu sallıyor okayın durumunu bilemiyorum la liga ilgi alanım dışında ama yerli olarak alınabilecek en iyi isimlerden.. Emre mor denenebilir bu süreçte kiralık cüzi bir opsiyonla.. Seneye akbaba ve taşdemir de kondisyonlarını toplarsa gayet iyi bir takım oluruz..

Kartlar yeniden dağıtılacak bu saçma sınır muhabbeti yüzünden..Öyle bir durumda ilk hedeflerimiz okay-cenk-çağlar olmalı.. Cenk ve çağlar kiralanabilir ikisi de havlu sallıyor okayın durumunu bilemiyorum la liga ilgi alanım dışında ama yerli olarak alınabilecek en iyi isimlerden.. Emre mor denenebilir bu süreçte kiralık cüzi bir opsiyonla.. Seneye akbaba ve taşdemir de kondisyonlarını toplarsa gayet iyi bir takım oluruz..
okay düzenli oynuyor celtada

Sezon sonu bonservisiz oyuncular

Rafael sag bek Lyon
Herrara orta saha Porto
Brahimi kanat Porto
Godin stoper ath. Madrid
Valencia sag bek Manchester United
Moreno sol bek Liverpool
Balotteli forvet

Bunlardan Balotteli, Brahimi, Rafael, godin ve Moreno alsaydik.

Muslera
Rafael-luyindama-godin-moreno
Feghuili-fernando-belhanda-brahimi
Balotelli - diagne

4-4-2 bam bam bammm

Sezon sonu bonservisiz oyuncular

Rafael sag bek Lyon
Herrara orta saha Porto
Brahimi kanat Porto
Godin stoper ath. Madrid
Valencia sag bek Manchester United
Moreno sol bek Liverpool
Balotteli forvet

Bunlardan Balotteli, Brahimi, Rafael, godin ve Moreno alsaydik.

Muslera
Rafael-luyindama-godin-moreno
Feghuili-fernando-belhanda-brahimi
Balotelli - diagne

4-4-2 bam bam bammm

fernando diagne belhanda basiretsizleri ile olmaz hocam bu iş

Yeni sezonda orta alanda büyük bir değişim yapmayı planlayan Galatasaray genç isimleri yakın takibe aldı. Bunlardan birisi de Marco Grujic.Scout ekibinin yakından izlediği 22 yaşındaki Sırp yıldız için Fatih Terim’den de onay alındı.(ASpor)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sözleşmesi bitiyor transfermarkta göre. Öyleyse kapmak lazım ama isteyeni çoktur bunun.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt