GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 237 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu sezon'da sampiyon olup CL'e katilirsak, borclar inanilmaz düsüp, bir cok sey'de annormal yükselise geceriz. Bu yönetim zaten parayi inanilmaz tutup, borclari düzeltme derdinde . FFP yi harbiden lehimize cevirecegiz gibi

Rize de kalip seneye de kursun göreyim.

3 büyükler dışında kalan takımlara göre iyi olabilir ama büyükler de yapamaz.

Bazı insanların mesleki kapasitesi bellidir.
Bana göre okan bu sınırı aşabilecek bir oyun bilgisine sahip değil.

Bu konuda seninle aynı fikirde degilim renkdaş..
Turkiye de Okan ve Sergen mutevazi butcelerle kurulmuş takımlarda basarılı oldular. Daha buyuk butcelerle, ve arkasında milyonlarca taraftar desteğiyle cok daha basarılı olacaklarına inanıyorum. Okan'ın bizim takımın basına gecmesini isterim açıkcası.

Cok sacma aga cok asiri sacma

Liverpool'a loser denmesi cok sacma, ligin en cok sampiyon olan ikinci takimi, CL'nin en cok sampiyon olan ucuncu takimi

Dortmund'a loser denmesi cok sacma, ligin en cok sampiyon olan ucuncu takimi, CL'si de var

Bu takimlarin final performanslari da gayet iyi yani. Bu sezon Liverpool, Dortmund ve Napoli harcadiklari paralara gore cok iyi is yaptilar. Hatta Napoli o kadar haksizlik ve kadro farkina ragmen sampiyonluk iddiasini surdurdu gecen sene

Bu takimlar Avrupa tarihinin en iyi takimlari

Medipol biraz loser evet, ama Avrupa'da loser arayanin bakacagi takimlar Tottenham, Leverkusen falandir

Şut atan rakip takım futbolcularnı izledikten sonra ceza sahasına girip 12412 pas yaparak kaleye topla girmeye çalışan futbolcularımızı görünce aynı böyle oluyorum
44871

D5QthXiWAAARvpM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt