GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen sezonun (2018-19) başında Fenerbahçe'ye verdikleri kaleci Berke Özer ve Barış Alıcı'nın transfer sürecine değinen başkan Özkan, "Berke Özer için Atletico Madrid ile el sıkışıyorduk neredeyse. Ali Koç aradı "Mehmet Bey Berke'yi ben istiyorum" dedi. Biz de yeni başkan olduğu için 'jestimiz olsun' dedik. Sonra Comolli geldi "Biz Barış'ı da istiyoruz" dedi. "Barış'ın 1 senesi daha var" dedik. Barış için de Hertha Berlin ile konuşuyorduk. Onlar da bir sene sonra alacaktı. Parayı verecekler, bizde bir sene oynayacak, öyle gidecekti. Biz o günün şartlarında, Ali Bey yeni başladığı ve yeni bir heyecanı yaşadığı için 'hayır' diyemedik" ifadesini kullandı.

Berke'yi Atletico Madrid'e ve Baris'i Hertha Berlin'e satmak varken jest olsun diye Fener'e satmislar. Su an bu ikili belcika ikinci liginde kiralik oynuyor, yazik oldu.

The Punch - Nijerya

Hollanda Eredivisie'deki Heracles Almelo'da mükemmel bir sezon geçiren forvet Cyriel Dessers transferi için yaz sonunu beklemek istemiyor. Torino, Galatasaray, Celta Vigo ve Racing Genk gelecek sezonun muhtemelen flaş transferinin imzası için yarışıyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Al Nassr, Maicon’u 3 milyon Euro’ya transfer etmeye hazırlanıyor.

Belhanda, Katar kulüplerine olumlu dönüş yaptı, anlaşma gerçekleşirse 10 milyon Euro civarı bonservis bekleniyor.

Diagne kesin olarak satılacak, Araplar 8-9 milyon Euro gibi rakamlara sıcak bakıyor.

(Milliyet)

Al Nassr, Maicon’u 3 milyon Euro’ya transfer etmeye hazırlanıyor.

Belhanda, Katar kulüplerine olumlu dönüş yaptı, anlaşma gerçekleşirse 10 milyon Euro civarı bonservis bekleniyor.

Diagne kesin olarak satılacak, Araplar 8-9 milyon Euro gibi rakamlara sıcak bakıyor.

(Milliyet)

ay-olabilir-mi-oyle-bisey-lutfen-olsun-cunku_680526.jpg

Fenerbahçe, 18 yaşındaki Barış Sungur için Bucaspor ile anlaşmaya vardı. (@trtspor)

Yitip giden bir kariyer daha

Suc fenerde degil, bu cocuklarda. Bunlarin hic mi beyini yok anlamiyorum, Berke ve Baris baska kuluplerde surunuyor. Ben olsam asla kabul etmezdim. Eger gercekten potansiyelli varsa, ilk once daha ufak takimlara gidip. Gencler, Antalya, Sivas orda iyi performans gosterip direk Avrupaya yada uc buyukleri giderdim.

Bizim genclerde zerre beyin yok

Denizlispor'da sezon bitiminde sözleşmesi sona erecek stoper Oğuz Yılmaz'a, Galatasaray ve Beşiktaş talip oldu. (DHA)

Onyekuru, Seri ve Lemina’nın birer sene daha kiralanması konusunda kulüpleriyle belli bir noktaya gelmişiz. Belhanda’nın satış konusunu Abdürrahim üstlenmiş bu işi ben hallediyorum demiş bu sefer gidiyomuş. Feghouli konusunda da arap kulüplerinin ilgisi varmış. Via Rodop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt