GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karius temsili

318be363a1b30c1d35322fb7f8b12d3d.jpg

sent via GSC

Fabregas orta sahamizi kurtarir temposu ciddi dusmus ama Emre Belozoglu'nun 37 yasinda donunda salladigi ligde Fabregas show yapar

Tabii sakatlik problemi olmamasi cok muhim

Pas yapabilen orta saha istiyoruz!

Bursa, Trabzon ve Altınordu altyapılarından her zaman kaliteli oyuncular çıkıyor. Bizim altyapıda genelde torpilli çocuklar oynuyor. Bu benim genel yorumum.. Bu hafta özelinde konusmak gerekirse , Istanbulda yapılan 3 alt yaş kategorilerinde yapılan maçın 2 sini Bursa almış. Sen talihli bir yorum yap öyleyse..
Erol bey torpilli çocukları izleme şansı yakalayabildiniz mi müthiş alman teknolojisi schalke altyapısına karşı

Erol bey torpilli çocukları izleme şansı yakalayabildiniz mi müthiş alman teknolojisi schalke altyapısına karşı
:))) Mehmet Bey , Ugur Iz için yazdıgım post senin için de gecerli. Altyapı secmelerinde torpil yapıldıgını burada bir suru insan yazdı. Ben de yazdım. Bu dusuncem değişmez. Her kulupte altyapılar ustyapılar için vardır, ve bizim altyapıdan en son kim çıktı biliyor musun? Arda.. Bir de sayarsan Semih.. Gerisi nerede?? İnsallah bu durum zamanla degişir. Ozan, Yunus ve diğerleri A takımda oynar.. Bundan en cok memnun olacak kişilerden biriyim.. Ben eski şöhretlerin degil, gençlerin oynamasını (tabii haketmek şartıyla) her zaman savunuyorum.

:))) Mehmet Bey , Ugur Iz için yazdıgım post senin için de gecerli. Altyapı secmelerinde torpil yapıldıgını burada bir suru insan yazdı. Ben de yazdım. Bu dusuncem değişmez. Her kulupte altyapılar ustyapılar için vardır, ve bizim altyapıdan en son kim çıktı biliyor musun? Arda.. Bir de sayarsan Semih.. Gerisi nerede?? İnsallah bu durum zamanla degişir. Ozan, Yunus ve diğerleri A takımda oynar.. Bundan en cok memnun olacak kişilerden biriyim.. Ben eski şöhretlerin degil, gençlerin oynamasını (tabii haketmek şartıyla) her zaman savunuyorum.

Bir de Emre Çolak var.Başka da yok,dediğin doğru ama Bursa'dan kim çıktı?Serdar Aziz,Ertuğrul ve Enes Ünal.Bir de maddi sıkıntıdan dolayı Samet'in bu sene oynattığı adamlar var.Trabzon'da da Abdülkadir,Yusuf ve Zeki Yavru falan.Arada çok büyük bir fark göremiyorum.

Lafı değiştirmeyin bursaya yenilince bunlar mı bizim geleceğimiz bunlar torpilli gibi şeyler yazdınız, peki üstün alman altyapısını 3-0 gibi net skorla yenince niye kayıpları oynadınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt