GSC Futbol Nöbeti | Hedef #23 - Sayfa 483 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Futbol Nöbeti | Hedef #23

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nelsson ve Boey disinda öyle fazla para kazanabilecegimiz adamin oldugunu düsünmüyorum su an.

Torreira'yi 6 Milyona aldigimizi unutmayin. Öyle 20 falan veren cikmaz bosuna hayal kurmaya gerek yok. 15 veren cikarsa aninda satmak lazim ama 10 üstü bir teklifin gelecegine dahi ihtimal vermiyorum.

Ben ligin en kaliteli, kariyerli ve tecrübeli orta sahası Torreira-Oliveira ve önlerinde 10 numarada Mertens izlemeyi çok özledim.. Mümkünse hafta sonuna ve Pazar akşamına direk geçiş yapsak? Ekli dosyayı görüntüle 185146

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Biraz fenerbahceyi ve oyuncularini öv ki iki güne kalmaz tepe taklak düsüse gecsinler. Bizim oyunculari rahat birak.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nelsson ve Boey disinda öyle fazla para kazanabilecegimiz adamin oldugunu düsünmüyorum su an.

Torreira'yi 6 Milyona aldigimizi unutmayin. Öyle 20 falan veren cikmaz bosuna hayal kurmaya gerek yok. 15 veren cikarsa aninda satmak lazim ama 10 üstü bir teklifin gelecegine dahi ihtimal vermiyorum.

Katılmıyorum. Boey'i de 1 milyona aldık. Önemli olan oyuncunun sahada neler yapabildiği. Torreira modern futbolda çok önemli olan bir şeyi yapabiliyor sahada. Takımlar harıl harıl Torreira gibi dönen topları toplayabilen adam arıyor. Bence iyi pazarlayabilirsek yaşı da uygunken 20 milyonları görebiliriz Torreira'da.

Fiorentina Amrabati satarken ingilizler agir kazik atar. Ondan sonra 10-15 arasi Torreirayi alsinlar. Zaten istiyorlardi ve oyuncu oraya gitmeye sicak bakar.

Bu rakamlar yonetim tarafindan teyit edilmismiydi renkdas? Kerem'i belki birakmamak normaldi 6-7 milyon euroya, o yuzden teklif geldigine de yonetimin birakmadiginada inanirim. Nelsson'a 17 milyon euro teklif edilseydi, yonetim 1 saniye beklemezdi satmak icin. Yonetim 17 istemistir, Sevilla Marcao'da oldugu gibi ucuza kapatmaya calismistir.
Nelsson için transferin son haftasında 15+2 teklifi dış basın dair tüm güvenilir kaynaklar yazdı. Biz DK olduğu için satmak istemedik.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kaliteeee, kalitee..
Markaa, Marka.. Torreira, Oliveira, Mata, Seferovic ve fotoda olmayan İcardisi Mertensi Rashicası harika bir takım olduk. Kalite hadsafhada..Ekli dosyayı görüntüle 185145
Kendi yaş grubunla çilekli limonatanı içerken spamlediğin postlara gelen etkileşimlere kıs kıs gülüyorsun herhalde.

Otistik bir durum varsa da özür. Psikolojik sağlıkla ilgili bir olumsuz yaklaşımımız olmaz.

Katılmıyorum. Boey'i de 1 milyona aldık. Önemli olan oyuncunun sahada neler yapabildiği. Torreira modern futbolda çok önemli olan bir şeyi yapabiliyor sahada. Takımlar harıl harıl Torreira gibi dönen topları toplayabilen adam arıyor. Bence iyi pazarlayabilirsek yaşı da uygunken 20 milyonları görebiliriz Torreira'da.

Kendimi bildim bileli oyuncu pazarlama konusunda cidden cok kötüyüz. Son 20 yilda beklenmedik sekilde cok bonservis kazandigimiz tek adam Ndiaye herhalde. Bu da bizim becerimiz mi yoksa satin alanin aptalligi mi emin degilim acikcasi.

Torreira'ya gelince, kim ne derse desin bu yasta Türkiye'ye transfer yapan adam icin bizim burayi net bir düsüs olarak görüyorlar maalesef, hele hele daha önce Arsenal ve Atletico Madrid görmüsse. Ben kesinlikle kalmasindan yanayim, orta saha oyuncusu bulma konusunda zorlaniyoruz bir kac yildir. Böyle bir firsat transferi yakalamisken eger yüksek para getirisi olmayacaksa satmayi mantikli bulmuyorum.

Torreira,Boey ve Nelsson'dan toplam 50 Milyon € hedeflemek oldukça makul. Bu 3 oyuncu bizim takım için çok önemli bu yüzden transfer durumlarının sezon sonunda değerlendirilmesi daha iyi olacaktır. Diğer yandan Mostafa,Cicaldau,Morutan ve diğer kiralık oyuncuları da düşünürsek daha da yüksek bonservis kazançları elde edilebilir. Kerem,Yunus ve Yusuf gibi çok değerli oyuncularımız da var yani takımın piyasa değeri olarak çok iyi bir noktada olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu sezon şampiyonluğu alabilirsek kadromuz iyice değer kazanabilir bu açıdan çok önemli bir sezondayız. Bu sezon şampiyon olursak ve oyuncuları iyi bonservislerle gönderirsek önümüzdeki sezonlarda çok daha iyi durumda olabiliriz. Geçen sezonki genç transferleri sezon içinde eleştirsekte hepsinin bir geri dönüşü olacak gibi görünüyor. Barış Alper de kendisini göstermeye başladı keza Berkan'da rotasyonda katkı sağlıyor. Geçen sezon yapılan hata kadronun çok büyük kısmını genç oyunculardan oluşturmaktı. Bu sezon hem genç hemde tecrübeli oyuncuları çok iyi şekilde dengeledik ve güzel bir kadro planı oluşturduk.

Son düzenleme:
Kendimi bildim bileli oyuncu pazarlama konusunda cidden cok kötüyüz. Son 20 yilda beklenmedik sekilde cok bonservis kazandigimiz tek adam Ndiaye herhalde. Bu da bizim becerimiz mi yoksa satin alanin aptalligi mi emin degilim acikcasi.

Torreira'ya gelince, kim ne derse desin bu yasta Türkiye'ye transfer yapan adam icin bizim burayi net bir düsüs olarak görüyorlar maalesef, hele hele daha önce Arsenal ve Atletico Madrid görmüsse. Ben kesinlikle kalmasindan yanayim, orta saha oyuncusu bulma konusunda zorlaniyoruz bir kac yildir. Böyle bir firsat transferi yakalamisken eger yüksek para getirisi olmayacaksa satmayi mantikli bulmuyorum.

Pazarlama konusunda cidden kötüyüz. Artık oyuncu satışını öğrenmemiz gerekiyor. Torreira gibi bir adamı getirmişken kolay kolay vazgeçmememiz gerektiğine ben de katılıyorum.

Pazarlama konusunda cidden kötüyüz. Artık oyuncu satışını öğrenmemiz gerekiyor. Torreira gibi bir adamı getirmişken kolay kolay vazgeçmememiz gerektiğine ben de katılıyorum.

Yeni gelen yönetim oyuncu transferinde simdiye kadar ne kadar basariliysa oyuncu satisinda da o kadar kötü bence.

En cok geliri bekledigimiz Marcao satisindan zar zor 13 Milyon koparabildik, gecen sezon yüksek paralara satin aldigimiz oyunculari ya cok düsük satin alma opsiyonlari ile kiraladik (Morutan, Mostafa) ya da sacma sapan takimlara gönderdik (Cicaldau).

Diger kiralik yollayip da hic bir ücret almadigimiz ve sözlesmelerini fesh edip gönderdigimiz adamlardan bahsetmiyorum bile. Mesela Omar'in sözlesme fesh'i basimizi agritabilir eger mahkemeye tasirsa.

Mustafa 6 milyon
Morutan 5.5 milyon
Cica 2.5 milyon
Kullanmayacagimiz 3 oyuncudan 14 gelse
Nelson 20
Boey 16
5 oyuncudan 50 milyon gelse
Stoper + Rasit + forvet
Kimse gitmese bile o 14 ile Rasit'in bonservisi + Free Dembele gelse yine yeter de artar da bile. Mertens yerine maceraya filan gerek yok. Koy Yusuf'u oynasin. 2023 yazi bence cok verimli gececek.

Mustafa 6 milyon
Morutan 5.5 milyon
Cica 2.5 milyon
Kullanmayacagimiz 3 oyuncudan 14 gelse
Nelson 20
Boey 16
5 oyuncudan 50 milyon gelse
Stoper + Rasit + forvet
Kimse gitmese bile o 14 ile Rasit'in bonservisi + Free Dembele gelse yine yeter de artar da bile. Mertens yerine maceraya filan gerek yok. Koy Yusuf'u oynasin. 2023 yazi bence cok verimli gececek.
Boey'i 16'dan satmak doğru olmaz istatistikleri bile açık ara önde ve yaşı genç gelişimine devam ederse Avrupa maçlarında da göz önünde olursa bu rakamın 1.5 katından fazlasını kazanırız diğerleri gidebilir.

Torreira,Boey ve Nelsson'dan toplam 50 Milyon € hedeflemek oldukça makul. Bu 3 oyuncu bizim takım için çok önemli bu yüzden transfer durumlarının sezon sonunda değerlendirilmesi daha iyi olacaktır. Diğer yandan Mostafa,Cicaldau,Morutan ve diğer kiralık oyuncuları da düşünürsek daha da yüksek bonservis kazançları elde edilebilir. Kerem,Yunus ve Yusuf gibi çok değerli oyuncularımız da var yani takımın piyasa değeri olarak çok iyi bir noktada olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu sezon şampiyonluğu alabilirsek kadromuz iyice değer kazanabilir bu açıdan çok önemli bir sezondayız. Bu sezon şampiyon olursak ve oyuncuları iyi bonservislerle gönderirsek önümüzdeki sezonlarda çok daha iyi durumda olabiliriz. Geçen sezonki genç transferleri sezon içinde eleştirsekte hepsinin bir geri dönüşü olacak gibi görünüyor. Barış Alper de kendisini göstermeye başladı keza Berkan'da rotasyonda katkı sağlıyor. Geçen sezon yapılan hata kadronun çok büyük kısmını genç oyunculardan oluşturmaktı. Bu sezon hem genç hemde tecrübeli oyuncuları çok iyi şekilde dengeledik ve güzel bir kadro planı oluşturduk.
Katılıyorum geçen sezon sorun gençlerde değilde onlara liderlik etmesi gerekenlerdeymiş. Bundan sonra yapılacak olan satılacak oyuncuların yerine yine ileride satabileceğimiz oyuncular alınmalı. Ben yaşından dolayı soğuk bakmış olsamda ilk başta Mertens, Gomis gibi oyuncuların olması liderlik olarak gençlere iyi yansıyor gibi.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt