GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 550 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yusuf Yazıcı 2 milyon eurodan az maaşa okey olmayacağı için ve bizim yerlilere bu parayı vermediğimizden karşıyım oraya yıllık 800-1 milyon alacak bir Bertuğ yada Eren gayet yeterlidir. Hatta Barış gitmez ve Oğuz Aydın gelirse alt yapıdan Baran D. veya Eren Aydın ile de devam ederim gerektiğinde Barış'ı da santrafora atabiliriz çünkü.
Bu mantık doğru değil. Yusuf Yazıcı her şeyiyle aynı futbolcu olsa ve pasaportu yabancı olsa alırsın, ama Türk olduğu için almazsın sonucu çıkıyor ki yerli statüsünde olması ayrıca büyük avantaj.

Diğer yerli futbolcular buna bozulur düşüncesiyle diyorsan o da yanlış; Avrupa' ya gidip piyasa yapsınlar, onlar da benzer maaş alsınlar derim o vakit.

O dediğin rakamın daha fazlasını İtalyan kulüpleri verip alır zaten, boşuna konuşuyoruz.

Oyun tarzını pek tutmasam da rotasyonda rol oyuncusu olmayı kabul ederse düşünülmesi gerektiğini söylemiştim. Beğenir, işine yarayacağını düşünürsen, piyasa değeri neyse, üç aşağı beş yukarı verip formayı giydirirsin. Beğenmiyorsan bedavaya da istemezsin...

Mevcut form durumlarına göre Yazıcı Cengiz Ünder' den net önde ve aynı yaşta sayılırlar. FB Cengiz için 15 bonservis ödedi, maaşı da 4 e yakın. İşine yarayacaksa Yazıcı' ya imza parasıyla birlikte 2,5-3 pekala verilir. 5-10 milyon bonservis söz konusu olsa aklımdan bile geçirmezdim...

Ben Batshuayi'yi istemem yedek olarak sıkıntı çıkarabilir.Carlos Vinicius tarzı yedek kalmayı sıkıntı etmeyen 1 forvet olmalı ki Carlos Vinicius'un ben 1 yıl daha kiralanmasını isterim..
icardinin yeni sezonu 100 kilo açmayacağının 1 garantisi yok yaw.

Batshuayi çok iyi bi transfer olur fakat opsiyonu var diyorlardı fenerin

ben çıkan haberlerin hiçbirine inanmıyorum bu arada. hiç görüşme yoktur erden haberleri doğruysa

Bu mantık doğru değil. Yusuf Yazıcı her şeyiyle aynı futbolcu olsa ve pasaportu yabancı olsa alırsın, ama Türk olduğu için almazsın sonucu çıkıyor ki yerli statüsünde olması ayrıca büyük avantaj.

Diğer yerli futbolcular buna bozulur düşüncesiyle diyorsan o da yanlış; Avrupa' ya gidip piyasa yapsınlar, onlar da benzer maaş alsınlar derim o vakit.

O dediğin rakamın daha fazlasını İtalyan kulüpleri verip alır zaten, boşuna konuşuyoruz.

Oyun tarzını pek tutmasam da rotasyonda rol oyuncusu olmayı kabul ederse düşünülmesi gerektiğini söylemiştim. Beğenir, işine yarayacağını düşünürsen, piyasa değeri neyse, üç aşağı beş yukarı verip formayı giydirirsin. Beğenmiyorsan bedavaya da istemezsin...

Mevcut form durumlarına göre Yazıcı Cengiz Ünder' den net önde ve aynı yaşta sayılırlar. FB Cengiz için 15 bonservis ödedi, maaşı da 4 e yakın. İşine yarayacaksa Yazıcı' ya imza parasıyla birlikte 2,5-3 pekala verilir. 5-10 milyon bonservis söz konusu olsa aklımdan bile geçirmezdim...
Orada takım için dengeleri iyi gözetmek gerekiyor diye düşünüyorum. Yazıcı bizim oyuna da pek uygun bulmuyorum açıkcası. Bir de Mertens bölgesi için inanılmaz yanlış tercih olur adamda mücadele namına bir şey yok bize Mertens bölgesine alınacak adamın bir özelliği de pres ve mücadelesi olmalı.

Üst Alt