GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 548 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Batshuayi'yi istemem yedek olarak sıkıntı çıkarabilir.Carlos Vinicius tarzı yedek kalmayı sıkıntı etmeyen 1 forvet olmalı ki Carlos Vinicius'un ben 1 yıl daha kiralanmasını isterim..

Ben Batshuayi'yi istemem yedek olarak sıkıntı çıkarabilir.Carlos Vinicius tarzı yedek kalmayı sıkıntı etmeyen 1 forvet olmalı ki Carlos Vinicius'un ben 1 yıl daha kiralanmasını isterim..
Okan Buruk bolca oynatır bence. Çift forveti de seviyor. Pres forveti desen ta kendisi zaten. Bir de karakterli topçu bir terbiyesizliğini görmedik. E bir de vatandaşı Mertens burada. Bence uyum yakalanabilir.

Okan Buruk bolca oynatır bence. Çift forveti de seviyor. Pres forveti desen ta kendisi zaten. Bir de karakterli topçu bir terbiyesizliğini görmedik. E bir de vatandaşı Mertens burada. Bence kan uyumu yakalanabilir.
Eğer İcardi iğneyleyne oynadığı zamanlarda Batshuayi yedek kalsa sıkıntı çıkarırdı bence.Ki İcardi oynamak istiyosa bence her zaman o ilk 11 oynamalı..

Fatih Altayli'nin videonun son bolumunde Erden Timur ile ilgili soyledigi seyler dogruysa gecmis olsun. Yeni bir duraklama donemine gireriz.

Edit: Videoya ne zaman bassam farkli bir yerden basliyor. 42:31'de basliyor dedigim yer.

Eğer İcardi iğneyleyne oynadığı zamanlarda Batshuayi yedek kalsa sıkıntı çıkarırdı bence.Ki İcardi oynamak istiyosa bence her zaman o ilk 11 oynamalı..
Icardi sahada olsa da Mertens'in bölgesinde oynatır. Sol veya sağda da oynayabiliyor. Çok yönlü bir bir adam. Uyumlu bir ikili bile olabilirler. Bakalım. Ben isterim.

Sorun çıkaracak olsa 3 senedir ülkede top oynuyor elbet bir sorun çıkarırdı. Hiç duymadık.

Adamı kaç Maç'ta oynatmışsın ki ne bekliyosun toplasan 2-3 Maç oynamamış adam.Yedek kalmayı sıkıntı etmemesi önemli..
Yedek kalmayı hiç sorun etmem, takım oyununa yatkınım, gol sezgim ve bitiriciliğim yüksektir, esas mevkim ofansif orta saha olduğu için son derece versatilimdir. Yaş itibariyle biraz kondisyon sıkıntısı çekerim ama o da tam olsa Barca' da oynarım zaten. Nasıl başvuru yapıyoruz?..

Yedek kalmayı hiç sorun etmem, takım oyununa yatkınım, gol sezgim ve bitiriciliğim yüksektir, esas mevkim ofansif orta saha olduğu için son derece versatilimdir. Yaş itibariyle biraz kondisyon sıkıntısı çekerim ama o da tam olsa Barca' da oynarım zaten. Nasıl başvuru yapıyoruz?..
Öyle 1 şey varsa ben de sağ bek ve orta sahayı yedeklerim :D Eskiden de lisansım da vardı :D

Bende 16-17 sezonu gibi bir transfer süreci bekliyorum. O bence 15-16'dan çok daha dramatikti.
(Garry'i sayma o devre arasında geldi.)

Ekli dosyayı görüntüle 243196

57a9ea260f25441df42560ed.jpg
Kalbim sıkıştı

Üst Alt