GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 440 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligden çekiliyor ama kulupler birliği başkanlığına devam ediyor. Hem hüsnü hem manyak.

5 yıldızlı formayla çıkıyoruz, Kulupler birliğinden istifa ediyorum, ligden çekiliyoruz.....

fff.jpg

Bu şahış yine kuduz köpek gibi saldırmaya başlamış. Yok 2006da şampiyonlukları çalınmış yok devletin 3 temmuzdan sonra bunlara borcu varmış. Cezalar için açık açık tehdit ediyor. Şu adama dur diyecek biri yok mu çok garip yerlere gidiyor süreç

Okan hocaya ve tüm yoneticilere ders olsun bu herif olduğu sürece fenere dostluk mesajları verilemez, bu herifin anladığı tek dil hakaret

Dün yazacaktim, şimdi yazayım, çok çok zorda kalmadıkça Okan hoca açıklama yapmasin, hangi ülkede yaşadığıni bilmiyor bence, dün de dostluk kardeşlik falan zırva laflar etmiş, hocalığı ne kadar iyiyse açıklamaları da o kadar analizden uzak, bunun neden olduğunu tahmin ediyorum ama yazmak istemiyorum

Soyadı ve baba parası olmasa bir hiç olacak adam hala deprem için yalan atıyor ya. Adama demişler ki 250 yapamıyorsan 100-150 yaparsın onu bile başka yerlere çekiyor yahu. Hayır bir de sanki biz yalan atmışız gibi göstermeye çalışıyor şeref yoksunu herif protokol yapılmış yapılırken de 50 milyon TL verilmiş. Zaten orada yapılacak yapıları devlet kendi yapıp sen parayı vereceksin ve malzemelerde vergi de olmayacak böyle bakıldığında maliyeti 300 milyon TL falandır bu yardımı bile yapmayacak adamsın. Bir de utanmadan yapanlara laf edecek karaktersizlikte birisin. Var açıklaması konusunda da göz göre göre yalan söyleyen bir zavallısın bizim maçta hakem hata yaptım demişmiş ondan önce ayağına vurduğunu gördüm o yüzden verdim diyor kolay penaltı diyorlar. Sizin maçtaki hakem hissiyatımlar verdi dedi lan bunu bile eğip büküyorsun. Koyun gibi hala nasıl bu gerçekleri görmüyorlar ya abi gerçekten bu kadar mı salaksınız camia olarak ya?

Ulan hâlâ öyle şeyler anlatıyor ki futbolu takip etmeyen biri bu yali çocuğunun dediklerini dinlese Galatasaray ne pis bir kulüp der. Yaptıkları her boku Galatasaray yapmış gibi anlatmıyor mu?

Birde çıkmış Erden başkana sallamış yine. Bütün hayatı yalan falan diye.

Sozde tff ve hükümet bizi destekliyormus. Lan bunları bu adam nasıl rahat söylüyor.

Kimse bana gelip sakin olalım demesin.

Üst Alt