GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 511 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ilkay gelirse yabanci olarak mi sayiliyor? Yanlis hatirlamiyorsam 12 yabanci + 14 tane A Milli takimda oynamaya uygun Türk oyuncu kurali oluyor. Ilkay Milli takim da oynayamaz diye yabanci mi sayilacak? Sanki bu sefer eskiden secim yapanlar Türk gececek diye birsey görmemistim ben.

bir mevkiden aynı anda 2 oyuncu gitmemeli

nelsson ya da sanchezden biri gidiyorsa diğeri en az 1 sene daha kalmalı ve yanına alacağımız adam takıma bu sürede alışmalı
Normalde dediğin doğrudur. Ama bazen şartlar buna izin vermez hepimiz Nelsson'un gitmek istediğini biliyoruz sözleşmesini uzatmıyor bu sebeple. Sanchez'e gelen teklif gerçekse ona da hayır diyemezsin bir sene sonra gelmeyebilir çünkü yaşı vb. nedeniyle. Bu durumda o yüzden gerekirse ikisi de gitmeli.

Bu arada ilk hedefimiz olan yuri thielemans bizi tercih etse bence muazzam bir ortasahamiz olacakmış astonda nezaman izlesem hayran bırakıyor, fred denen vasata bayilanlari mest ederdi

Dünkü genel kurulu anlayabildinmi bankalar birliğinden seçimden önce cikacaklarmi yoksa oteliyormu ? @Hasan Bekir
Dursun Özbek bu dönem bitmeden BB'den çıkılacak yeni gelecek yönetim BB'den kurtulmuş bir şekilde yönetime gelecek diye konuştu. O yüzden seçime kadar çıkılmasını bekliyoruz. Net detaylı bir şekilde anlatılmadı ama o da yüksek ihtimal işleri bozmaya çalışanlar bozamasın diye herhalde.

Bunların hepsi aynı paylaşımdan (Gs instagram sayfası kerem demirbay paylaşımı). Daha ss alamadığım bi sürü dahası var aynı paylaşımda. :asd:

Ekli dosyayı görüntüle 241763
EzG3VXNW8AEdqaz.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt