GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 605 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dünden beri okanı tvde Xde görünce istemsizce sövüyorum

şampiyonluk maçı öncesi 2 gün izin verdi anasını satayım rahatlığa bak ya!

Takım kötüydü eyvallah ama asıl sorun taraftardaydı. İstinasız %90'ı fark atacağımızı düşünüyordu. İlk 20 dakikada gol gelmeyince homurdanmaya başladılar. Millet nasıl olsa şampiyon olduk diye 20-30k dan saçma sapan tiplere satarlarsa maçı, tribün işte böyle rezil olur... Hiçbir an maçın içinde değildi tribünler mal gibi seyrettik. Bu arada koreografi yapıp da kazandığımız fb maçı hatırlamıyorum maalesef.

-Eforlu maçlarda yaşı gelmiş oyuncuların yetmediğini gördük
-Ne kadar klas olursa olsun takımı benimsemeyen egosu yüksek topçuların bize fayda etmediğini gördük
-Aslında yedek olarak değerlendirilebilecek futbolcuların birkaç maç parlamasıyla asla as olarak değerlendirlmemesi gerektiğini gördük.
-Kırılan onca rekorun vb başarının şampiyonluğu riske atınca kıymeti harbiyesi olmadığını gördük
-En önemlisi zoraki son dk yapılan transferlerin yine koca sezon bir işe yaramadığını birkez daha gördük.

Başta kendimi eleştiriyorum bazı şeyleri gereksiz abartmışım futbolcular ve teknik ekip özelinde. Gerekli dersleri klüp olarak çıkartırız umarım. Hesaplaşma pazar gününden sonraya bırakılabilir. Şuan sadece destek olalım hayırlısı ile kupayı kaldıralım. Aksini çoğumuzun kaldırabileceğini sanmıyorum.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rakip on kişi kalmış ve sen hala cesurlaşıp rakibin üzerine gidemiyorsun bu korkaklığın izahı nedir açıklayacak var mı? Okan Buruk senden hoca bu topçulardan da adam olmaz net!

hala daha zaha başlığına yazamadığım için buraya yazayım. kendisine hakkım helaldir. gerçekten samimiyetine inandım. umarım takımda da kalır.

Şu vinicius adlı aygırı alacağımıza zahayı yedek forvet yapsak daha iyiymiş..
Ben Palacetan beri cok severim kendisini muhtemelen hayriden sonraki en büyük faniyimdir ama para edecekse her türlü yollayalım bazı çiçekler bazı toprakta tutmazmis..

Küme düşme ve şampiyonluk maçları aynı saatte doğal olarak... O çok doğal da... Beşiktaş-Kasımpaşa ve Adana Demir-Başakşehir maçları neden o gruba eklenmiş ki? O iki maçın diğerleriyle aynı anda oynanmasının ne manası var? Anlayan var mı? Ben mi bir şeyi gözden kaçırıyorum?

Yayıncı kuruluş adına da saçma yani. Beşiktaş maçı var sonuçta. Başka saatte oynatsa biraz fazla izlenirdi herhalde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt