GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 540 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Hasan Bekir ne diyorsun hasan başkanın bankalar birliğinden çıkış için tutarsız açıklamaları için? Seçime kadar çıkacak derken şimdi floryadan para gelsin öyle çıkacaz denmeye baslanmis eğer gerçekse bunu izah etmeli çünkü ciddi rahatsız edici durum var

@Hasan Bekir ne diyorsun hasan başkanın bankalar birliğinden çıkış için tutarsız açıklamaları için? Seçime kadar çıkacak derken şimdi floryadan para gelsin öyle çıkacaz denmeye baslanmis eğer gerçekse bunu izah etmeli çünkü ciddi rahatsız edici durum var
Seçimden önce çıkılmış olmalı kendisi söyledi bunu. Florya'dan gelecek vb onları zaten ilk gelirken de öyle söylemişlerdi. Ama detaylı açıklama şart dediğin gibi şimdi açıklamak zorunda değil çıkış tamamlandıktan sonra da açıklanabilir ama detaylı açıklama ve yeni yönetimin BB'den kurtulmuş şekilde göreve başlama sözünü yetine getirmeli. Kaldı 20 günü bakacağız.

MANGALA nası oyuncu :hmmm:

Sanki Forest'tayken Etebo ayarında biriydi gibi aklımda kalmış
Son halini hiç bilmiyorum. Almanya'da oynarken adı bizimle geçmişti imkansız gelmesi denmişti o zamanlar iyiydi, tekniği falan olan pas oyununda da fena olmayan biriydi diye aklımda akılmış. Ama son hali nedir ne değildir hiç bir fikrim yok Ndombele gibi de büyük bir düşüş yaşıyor olabilir. Ucuzda bir oyuncu değil bildiğim kadarıyla o yüzden tercih etmezdim ben olsam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt