GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28. haftada Fenerbahçe maçı noktalandığında 6/6 yaptığımızda matematiksel olarak şampiyon olacak bir konumdaysak puan kaybetmeyiz o noktadan sonra.

Saydığım 5 maçtan 13 gelirse puanımız 55 ediyor.Fener'e yenilsek,sonra da 6/6 yapsak al sana 73 puan.

6 da 6 yaptırmazlar bu sene orada. Rize köpek gibi oynayacak şartlar ne olursa olsun. İkincisi de Beşiktaş ve Başak maçlarında operasyon devam edecek bana göre. Hakemi de yenmek gerekebilir.

Biz Fener maçına kadar hepsini kazanıp oraya 57 ile gitmeliyiz. Fener maçında 1 puan alıp sonrasında da kalan 6 maçta ise 16 puan hedef olmalı. 72-73 de yetmeyecek anlaşıldı. Her türlü saha içi dışı önlem alınıyor.

74 ve üstünü zorlamalıyız. Mümkün olsa da 12 maçı da alabilsek keşke.

6 da 6 yaptırmazlar bu sene orada. Rize köpek gibi oynayacak şartlar ne olursa olsun. İkincisi de Beşiktaş ve Başak maçlarında operasyon devam edecek bana göre. Hakemi de yenmek gerekebilir.

Biz Fener maçına kadar hepsini kazanıp oraya 57 ile gitmeliyiz. Fener maçında 1 puan alıp sonrasında da kalan 6 maçta ise 16 puan hedef olmalı. 72-73 de yetmeyecek anlaşıldı. Her türlü saha içi dışı önlem alınıyor.

74 ve üstünü zorlamalıyız. Mümkün olsa da 12 maçı da alabilsek keşke.

Asıl o noktadan sonra bunları iteklemeyi bırakacaklar.Sen GS'nin oradan şampiyonluğu bıraktığını en son ne zaman gördün?2000-2001 en son,o da tek olabilir hatta son 30 senede.Gerisinde gerideydik,böyle evimizde de maçımız falan yoktu 32. 33. haftada.Adamların derdi o noktadan sonra bunları ittiremeyecekleri için oraya kalmadan işi bitirmek.

Şu anki görüntü bizim alabileceğimiz maksimum puan 71.Başakşehir de her türlü 74-75 bandına dayanacak gibi duruyor.Şu 5 maçtan maksimum 13 puan gelir,o da bize gördürürse 73'ü gördürür en fazla.73'ün üstünü hiç olası görmüyorum.Dolayısıyla 71-73 arası bir puan toplayıp Başakşehir'in ekstra puan kayıplarını beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

Ha senin dediğin olursa,Fb maçına kadar 5/5'le gidersek o zaman ligi 75 puanla tamamlarız.Lig ortasında öyle bir seri yaptığımızı hiç hatırlamıyorum yıllardır.En son 2011-2012'de yaptık sanırım.Bence yine serimiz son düzlükte gelecek.

Dediğin gibi Başakşehir'i bu kadar komplike bir şampiyon yapma harekatı varsa zaten şansımız yok.En başta senin yönetimin onlardan çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt