GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlari 3 farkla yenmemiz icin fernandonun ve Hasan Kabzenin geri dönmesi lazim.

Bjk puan kaybedecek bence ama puan kaybetlemelerine ragmen sampiyon olacaklar.

Ha Fb alanya deplasmaninda cikarsa onlar sampiyon olur
3 farkla yenmek gerekmiyor. Fb bugün kaybeder ve daha da düzelmez

2-0 averaji esitlemek icin yetiyor. Zaten 2-0 aldigimizda + bjk nin bir mac kaybettiginde genel averaj da bize geciyor.

Az önce fikstüre baktım. Ben hala şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Hatta küçük şikeciler üçüncü olur büyük ihtimalle.
Şöyle reis Gençlerbirliği/ Denizli ve Yeni Malatya maçlarından 3 puan çıkarmak iş değil hatta puan kaybetmenin kazanmaktan daha zor olduğu maçlar geriye bir Beşiktaş maçı kalıyor hani normal durumda Fatih Terim iç sahada böylesine önemli bir maçta Beşiktaş'ı değil alayını çıkartamaz o sahadan derdim

Mesela 18/19 sezonunda içeride oynadığımız Beşiktaş ve Başakşehir maçları, 17/18 sezonunda yine Başakşehir ve Beşiktaş ile peşpeşe oynadığımız maçlarda o kadar emindik ki Fatih Terim ne yapar eder o maçı kazanmasını bilir diyebiliyorduk kendisi de farklıydı 8 de kapanır 18 de diyebiliyordu korkmadan

Şimdi önümüzdeki en büyük engel bence Fatih Terim, inatlarıyla tercihleriyle şampiyon olmamamız önündeki en büyük sebeplerden birisi diyebiliyorum şimdi Fatih Terim için

Tamam kadromuz mükemmel kaliteli demiyorum da Beşiktaş Nsakala/Necip/Nkdou gibi adamlar ile 6 puan önümüzde bu ligde futbolu bırakma kıvamına gelmiş Ljajic ve Töre ile maç kazanıyorlar EPL'de mücadele etmiyoruz yani neticede Mostafa Mohamed gibi Muslera gibi oyuncular çokça maç kazandırabiliyor sana ben takıma olan inancımdan ziyade Fatih Terim'e olan inancımı kaybettim

Şöyle reis Gençlerbirliği/ Denizli ve Yeni Malatya maçlarından 3 puan çıkarmak iş değil hatta puan kaybetmenin kazanmaktan daha zor olduğu maçlar geriye bir Beşiktaş maçı kalıyor hani normal durumda Fatih Terim iç sahada böylesine önemli bir maçta Beşiktaş'ı değil alayını çıkartamaz o sahadan derdim

Mesela 18/19 sezonunda içeride oynadığımız Beşiktaş ve Başakşehir maçları, 17/18 sezonunda yine Başakşehir ve Beşiktaş ile peşpeşe oynadığımız maçlarda o kadar emindik ki Fatih Terim ne yapar eder o maçı kazanmasını bilir diyebiliyorduk kendisi de farklıydı 8 de kapanır 18 de diyebiliyordu korkmadan

Şimdi önümüzdeki en büyük engel bence Fatih Terim, inatlarıyla tercihleriyle şampiyon olmamamız önündeki en büyük sebeplerden birisi diyebiliyorum şimdi Fatih Terim için

Tamam kadromuz mükemmel kaliteli demiyorum da Beşiktaş Nsakala/Necip/Nkdou gibi adamlar ile 6 puan önümüzde bu ligde futbolu bırakma kıvamına gelmiş Ljajic ve Töre ile maç kazanıyorlar EPL'de mücadele etmiyoruz yani neticede Mostafa Mohamed gibi Muslera gibi oyuncular çokça maç kazandırabiliyor sana ben takıma olan inancımdan ziyade Fatih Terim'e olan inancımı kaybettim

Terim melekelerini kaybetmiş. Bu saatten sonra faydası değil zararı dokunur. Ben futbolculardan bir tepki bekliyorum. Biraz kassalar 4/4 yaparız. Büyük ve küçük şikeciler diğer maçlarında da puan kaybeder.

Terim melekelerini kaybetmiş. Bu saatten sonra faydası değil zararı dokunur. Ben futbolculardan bir tepki bekliyorum. Biraz kassalar 4/4 yaparız. Büyük ve küçük şikeciler diğer maçlarında da puan kaybeder.
Eskiden Fatih Terim'e saygı duyardım, başarısızlıklara rağmen o Fatih Terim Galatasaray'ın efsanesi işler götü gitse bile ancak onunla düzlüğe çıkabiliriz diye düşünüyordum geçmişteki başarıları ortada diye ama artık işi nefret boyutuna dönüştürdü bu inadına devam ettiği sürece Galatasaray'dan ayrıldıktan sonrası için çok iyi anılacağını da düşünmüyorum taraftarlar gözünde

Dediğin gibi vasat/altı oynayan bir Galatasaray için bile 4/4 yapmak şu fikstürde imkansız değil ama bu güne kadar kredilerimizi çoktan çoktan harcadığımız için rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz, biz Beşiktaş'ı yenip 4/4 yapsak bile 1 maç daha kaybetmesini ve içeride 3 farklı yenmeyi bekleyeceğiz çok zor reis bu saatten sonra

Kostas Tsimikas gelecek sezon Liverpool kadrosunda olmayacak. İngiliz medyasına göre, Yunan milli takımı oyuncusu önümüzdeki yaz Anfield'den ayrılması beklenen oyuncular listesinde yer alacak ve oyuncuyu transfer etmek isteyen takımlardan birisi de Galatasaray.

🖇️@AntennaNews

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray'da bütçe küçülmesi adına Radamel Falcao ve Sofiane Feghouli ile yolların ayrılması bekleniyor. (FutbolArena)

Montpellier Başkanı Laurent Nicollin: "3 hafta önce Belhanda ile birlikte bir öğleden sonra geçirdik. Tekrar form tutması için bizimle antreman yapmasını önerdim. Ancak Türkiye'ye geri döneceğini ve düzenlemesi gereken şeyler olduğunu söyledi."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt