GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ertansuzgun: Alanyaspor, Salih Uçan’a uzatma teklifi yaptı.

Salih Uçan’la Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray ilgileniyor.

Salih’i yurt dışından da takip eden takımlar var.

Salih, henüz kararını vermedi.

Rakamlarda orta yol bulunursa Beşiktaş’ı biraz daha yakın görüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

"Shabab Al-Ahli'nin Brezilyalı genç oyuncusu Igor Jesus Everton, Marsilya, Galatasaray'ın radarında..."

@action_news

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

igor jesus denen herif forvetmiş. bence as forvete ihtiyacımız yok. mustafa as forvet olarak devam etmeli.

yedek olarak da yabancıdan ziyade yerli pazarından birini kullanabiliriz. mesela kontratı biten kenan karaman uygun. her ne kadar milli takımda kanatta oynuyor olsa da kulübünde forvet oynuyor. ya da g.antep'te kontratı biten muhammet de olabilir. sakatlık sorunları olan bir herif ama bu sezonu iyi geçirmiş. üçüncü forvet olarak da oğulcan'ı kullanabiliriz.

mustafa'nın satın alma opsiyonunda sıkıntı varsa işler değişir ama aksi halde böyle bir yolu izlememiz bence daha mantıklı.

dolayısıyla forvet öncelikli eksiğimiz değil. zaten sahada izlerken de ana problemin topu etkin kullanabilmek ve pozisyon hazırlamak olduğu öne çıkıyor.

öncelikle sağ kanat, sol bek ve orta saha pozisyonlarına hamle yapmalıyız. orta sahada birden fazla hamleye ihtiyaç var.

kadin fusbalcilar aglamaya baslamis; "biz de ayni maaslari istiyoruz, bizim erkeklerden neyimiz eksik" diye

su abla bideni de sokmus isin icine

704x396

kadin fusbali benim izledigim en izdirap dolu olan spor dalidir la
hani voleybol falan deseler bir nebze anlarim da fusbal icin maas esitligi istemek cok gülünc

kadin fusbalcilar aglamaya baslamis; "biz de ayni maaslari istiyoruz, bizim erkeklerden neyimiz eksik" diye

su abla bideni de sokmus isin icine

704x396

kadin fusbali benim izledigim en izdirap dolu olan spor dalidir la
hani voleybol falan deseler bir nebze anlarim da fusbal icin maas esitligi istemek cok gülünc
yahu bunun kadını erkeği yok.
Pazar büyüklüğü = çalışanların maaşına oranı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt