GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geride bıraktığımız maçlarda geçmiş sezonlara göre çok umutluyum. Kendimce sebebi ise;

-Randers maçının ilk 15 dk ve ikinci yarısı güzel oyun oynadık (İstanbul'da)
-Hatay maçında 1-0 geriye düştükten sonra oyuncu değişikliklerine kadar güzel oyun oynadık
-Kpaşa maçının ilk yarısı gayet iyiydik
-Trabzon maçının da ilk yarısında gayet iyiydik

Sıralamaya başladığım Randers maçı bu sezon 6. resmi maçımızdı. Yavaş yavaş bazı taşlar yerine oturacaktır.
Lig için 10. haftadan sonra çok baskın olacağımızı düşünüyorum.

Neden Medya, yonetim, taraftar herkes 30M taraftarimiz var diyor, oysa ki Turkiye disinda Galatasarayin milyonlarca taraftari var. Neden Turkiye disindakileri (bizleri) kimse saymiyor? Bence Galatasarayin Turkiye disinda daha fazla taraftari vardir.
Galatasaray'li olan ve bir macini dogru dürüst izlemeyenlerde cok var. Aktif olup takip edenleri toplasan bence 20 milyon bile yoktur.

Taraftar profilimizin biraz daha olgunlaşması gerekiyor özellikle Nelsson ve Berkan konusunda sabretmeliyiz hata yapsalar bile sabretmeliyiz 2017-18 sezonunda bonservis + maaşlarla 4 senelik neredeyse 120-130 m euro harcayıp sadece 2 sene şampiyon olduk sonrasında kadro yaşlandı ve 2 sene süründük. Her 5 senede 1 böyle bir yapılanma yapmak yerine gençleşip doğru yapıyla uzun yıllara damga vurmak lazım.

Her dönem domine edecek bir kadro olacaksa şu anki planlamayla olur ligde ilk 10 maç için ne kadar az hata yaparsak bu sene şampiyonluk ihtimalimiz olacak çünkü bu süreçte uyum süreçlerini atlatıp birbirlerine adapte olacaklar. Fikstür konusundaysa 4 haftada 3 deplasman sonrası rahat bir sürece giriyoruz. Bırakın çocuklar oynasınlar birbirlerine alışsınlar sonrasında makine gibi işlemeye başlarlar.

selc..sport adinda bir serefsiz tüm cl ve al maclarini belese yayinlayacakmis

twitterdan dolayi kendi sitesine denk geldim

acur gibi serefiyle para kazanan insanlar icin büyük tehdit böyleleri

umarim en kisa süre icinde geregi yapilir

böyle hirsizlik yapanlara destek olmayalim arkadaslar

selc...uk gibilerin isimlerini daha fazla yaymayalim nette

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

selc..sport adinda bir serefsiz tüm cl ve al maclarini belese yayinlayacakmis

twitterdan dolayi kendi sitesine denk geldim

acur gibi serefiyle para kazanan insanlar icin büyük tehdit böyleleri

umarim en kisa süre icinde geregi yapilir

böyle hirsizlik yapanlara destek olmayalim arkadaslar

selc...uk gibilerin isimlerini daha fazla yaymayalim nette

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Kaçak yayın izlemeyin izlettirmeyin rexabetmiş mavibetmiş golvar.commuş Selçukmuş bunlar hep ülkeye zarar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt