GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devre arası ve sene sonu babel feghouli ve diagne çıkıp
1hızlı kanat burma onyekuru tarzı
1 hızlı orta saha
1 de aboubakar tarzı santrfor alalim

Bu takım niye berabere kalmayı beceremiyor ya.baktın 85 dk gol atamıyorsun.biraz daha kontrollü oyna at cebe 1 puanı.böyle kaçıncı yenilgimiz sayısını bilmiyorum.alanyaya kendi evimizde üst üste 2 defa bu şekilde yeniliyoruz

bir iki maç için değil , bence hoca istifa etsin hemde derhal , iki tane maç 2.0 iken iyi oynayan takımı bozup amatör oyuncuları alıp 2.2 yaptırdı , bugünde senaryo değişmedi alacağımız maçı yine gitti 20 yaşında adamları çıkarıp bastonlu dostlarını alıp maçı verdi , ben şunu anladım bu hocanın, Babel feghouli, kerem , Ömer Bayram aşkı asla bitmez

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Devre arası;

Luyi satılmalı
Kerem kiraya verilmeli
Mohamed isteyeni varsa satılmalı
Yedlin dehlenmeli
Babel
Feghouli

Gedson
Sol açık
Stoper
Forvet alınmalı

Bunlar yapılırsa bence baya iyi bi noktaya geliriz. Şimdiden enseyi karartmayın, daha bu ligin altından çok sular akar. Tjk de yakında takılmaya başlayacak. Dün ki maç tamamen ersun malının izlemesine yazar

Bir gün bakıyorsun avrupa kupası maçında harika bir oyun, basan bir Galatasaray, taktiği oyun planı olan aslan gibi çocuklar. Sonra 4-5 maç ne oynadığı belli olmayan, sahada garip hareketleri olan isteksiz ruhsuz bir takım.

Sonra bir derbi geliyor yine basan mücadele eden isteyen bir takım.

Taraftar inanmıyor artık, taraftar bezdi.

Takımda yaratıcı, oyun sıkışınca sorumluluk alacak olan, şut çekip yoklama yapacak olan , olası kötü durumda takımı ateşleyecek ve skor katkısı yapacak bir kaç adamımız olmalıydı, malesef bu eksiklik çok fazla dikkat çekiyor. Tepkisiz ısırmayan taktiksiz bir sezona başladık. Transfer politikası doğru ama eksik bir kadro kurulmasından dolayı benim için şahsen transferde başarısız bir dönem geçirerek sezona başladık. En büyük transfer FT gönderilerek olurdu. Katılmayana saygı duyarım ama hocam normal şeyler yapmıyor.

Luyiyi kesip alpslanı oynatmakta fayda var hatta ışık kaanı. Bu kzma oynadıkça değeri düşüyor. Devre arası 2-3 veren varsa hemen yollanmalı. Rezalet bir herif yav

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt