GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben hocanin ligi hafife aldigini dusunuyorum. hafife almayip takimi iyi hazirladigi tum periyodlarda ligi surklase ettik.hala ziya doganlarin ligi falan saniyor galiba

bin tane program var firma var analiz ediyorlar maclarini luyiyi yedlini tum zaaflarini goruyorlar. galibiyet primi biz onemsemiyorsak da anadolu takimlari icin korkunc para it gibi oynuyorlar o yuzden.

ben hocanin ligi hafife aldigini dusunuyorum. hafife almayip takimi iyi hazirladigi tum periyodlarda ligi surklase ettik.hala ziya doganlarin ligi falan saniyor galiba

bin tane program var firma var analiz ediyorlar maclarini luyiyi yedlini tum zaaflarini goruyorlar. galibiyet primi biz onemsemiyorsak da anadolu takimlari icin korkunc para it gibi oynuyorlar o yuzden.

devir bitti gitmesi lazim

Lazio maçı bu kadar övülüyor da biz ne oynadik o macta? Rakip hata yapmasa maci kazanamazdik dogru düzgün net pozisyonumuz yok.
o halde hata yapmasak 4 sene ust uste sampiyon olmustuk. son 2 senede bizim kadar bireysel hatadan cani yanan baska takim var mi? boyle cikarim olmaz.

alanya kayseri maclarina plansiz cikip rezalet 2 mac cikardik diye lazio macinda yapilan iyi seyleri gormezden gelemem

yendik?

bende de kurekle vurma hissi olustu bu postundan sonra.

sans lazioya var da bize yok mu
morutan direk kerem 6 pas cica şut sans olsaydi 4 atardik. lazionun savic disinda net pozisyonu mu var
yendin de ne oldu? sonraki maclarda anadolu takimlari seni top diye oynadi ve bu kafayla (sirf terimdeki kafa degil, senin gibi taraftardaki kafayi da kastediyorum) daha cok lig macinda madara olacaktin.

dün eli ayagi düzgün bi takim olsaydi 5lik 6lik olmustuk.

yok abi, bize müstehak bu yasananlar, baksana hala lazio macina iyi hazirlanip iyi oynadigimizi sananlar var

İşte hocayı boklamak uğruna takımın iyi oyunla aldığı bir galibiyeti boklamaya net bir örnek. Yenilsek daha mutlu olurdun zaten rahat rahat sövebilmek için. İyiye iyi kötüye kötü diyebilecek kadar objektif değilsiniz çünkü.
lazio macinda iyi oynadigimizi düsünmüyorum.

iyi oynamak ayri iyi mücadele etmek ayri, nasil ki elma ayri meyve armut ayri meyveyse...

yendin de ne oldu? sonraki maclarda anadolu takimlari seni top diye oynadi ve bu kafayla (sirf terimdeki kafa degil, senin gibi taraftardaki kafayi da kastediyorum) daha cok lig macinda madara olacaktin.

dün eli ayagi düzgün bi takim olsaydi 5lik 6lik olmustuk.

yok abi, bize müstehak bu yasananlar, baksana hala lazio macina iyi hazirlanip iyi oynadigimizi sananlar var
renktas yazdigimi okudugundan supheliyim ha okuyorsan anliyor musun o da supheli. kendinle de celisiyorsun dun eli ayagi duzgun takim olsa 5 6 yerdik diyorsun lazio koturum muydu de 5 6 atamadi. lazioya iyi hazirlandik lig maclarina plansiz ciktik diyorum neyini anlamadin

bir de mustehak falan demissin.
sana mustahak olan baska seyler ve baska bir uslup var ama ben senin uslubuna ayni uslubla yaklasacak biri degilim git baska birini bul kendine

o halde hata yapmasak 4 sene ust uste sampiyon olmustuk. son 2 senede bizim kadar bireysel hatadan cani yanan baska takim var mi? boyle cikarim olmaz.

alanya kayseri maclarina plansiz cikip rezalet 2 mac cikardik diye lazio macinda yapilan iyi seyleri gormezden gelemem
Hata vardir hata vardir bizim yaptığımız hatalar rakibin bizi zorlamasi sonucu yapilan top çıkaramama sorununun oluşturduğu hatalar. O macta ki hata majör bir hata yilda 1 sefer bile basina gelemiyecek tarzda olmamasi gereken bir hata. Ben ne oynadikdan kastım maçı kontrol ettik oyunu bir nebze elimize aldik ama ne ürettik su pozisyon gol olmaliydi ya da kaleci ne çıkardı dediğin bir pozisyon var mi? Gol olmadan mac kazanilmaz bu macta gole yaklaştığımız morutan sutu disinda bir tane pozisyon yokdu.

2 mac kazaniriz yine tepkiler azalir bi sure sonra 2 mac puan kaybederiz boyle boyle devre arasina kadar uyutur bizi bi bakmissin liderle puan farki 20. Sonra 20 de kapanir 50 de kapanir goygoyu kapanis.

Hata vardir hata vardir bizim yaptığımız hatalar rakibin bizi zorlamasi sonucu yapilan top çıkaramama sorununun oluşturduğu hatalar. O macta ki hata majör bir hata yilda 1 sefer bile basina gelemiyecek tarzda olmamasi gereken bir hata. Ben ne oynadikdan kastım maçı kontrol ettik oyunu bir nebze elimize aldik ama ne ürettik su pozisyon gol olmaliydi ya da kaleci ne çıkardı dediğin bir pozisyon var mi? Gol olmadan mac kazanilmaz bu macta gole yaklaştığımız morutan sutu disinda bir tane pozisyon yokdu.
Kalecinin cicanin sutunu cikardigi pozisyonun basinda iyi yerlesmistik rakip pasi biraz yanlis verince morutan basip cicaya birakmisti. yine keremin 6 pastan gol atamadigi pozisyonun basinda rakip topla cikmaya calisirken marcaonun basip kapiyor sonra morutan iceri giriyo o topla.

golun geldigi pozisyon lazionun kendi malligi ama bizim yukarda girdigimiz pozisyonlar rakibi hataya zorladigimiz anlardi. buna bal ya da tesaduf diyemeyiz.

rakibin kucumsenecek bir hali yok sarri takimi pas isabetinde ve sayisinda avrupada 2.ler galiba suan. sarriye karsi oynayabilecegimiz en iyi oyunu oynadik ve en iyi mucadeleyi verdik.
hatay in 6 puan aldigi alanya kayseriye rezalet 1 top oynamamiz sahaya plansiz cikmamiz bu gercegi degistirmiyor.

Kerem
Baris Alper
Arda Turan
Feghouli
Babel
Ogulcan
Morutan
Kilinc

Hoca’dan sonra takimdaki en buyuk sorun kanatlar ve bekler. Baris Alper gibi dikine oynayan, kanattan tehlike yaratabilen ve adam eksiltebilen bir oyuncumuz yok. Kerem, Baris ve Morutan haric hepsi yetersiz oyuncular. Yanlis bir planlama ile sezona basladik.

Teknik ekibi güclendirmek
Hocayi kovmak
Bireysel yetenegi yuksek topcular almak

baskanin onunde 3 yol var. ilk ikisini yapmaya yanasmiyorsa takima tek basina mac alabilecek ligi domine edecek topcular getirmeli.

senin teknik ekibin takimi her maca ayni sekilde motive edip hazirlayamiyorsa bu tarz topculara mahkumsun. yani ligi nasil olsa hallederiz kafasinda yola cikip bireysel yetenekten bu kadar uzak bir ekip kurmak ayri bir olay ayri bir kafa ya.

su mecvut kadro iyi hazirlanmadigi takim olamadigi her macta kayseri alanya rezaletlerini tekrarlatir. bir kisi de cikip sapkadan tavsan cikarip maci alamaz(morutan haric)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt