GSC Like - Dijital Para Birimi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Like - Dijital Para Birimi

Hepimizin belli bir miktarda likeları var ve atıl vaziyette duruyor ve baktığınız zaman hiç bir işe yaramıyor.

Bunu adminlerimizin izni ile kullanabilmeyi ve bir dijital paraya dönüşmesi fikrini öneriyorum. Bu konunun yöneticisi ve Maliye Bakanı Admini olması için @Uğur İz beyi öneriyorum.

1704975205247.png

Digital paramızın henüz kabul gördüğü bir alışveriş sitesi yok ama forumda bence kullanabiliriz.

Kullanım sekilleri için örnekler:
10.000 Like
= 3 Günlük Konu Kilitleme (Yönetim ve Galatasaray Başlıkları Hariç)
3.000 Like = 1 Aylık Tag Sahibi Olma
6.000 Like = 1 Aylık Bir Üyeye Tag Ekleme
7.000 Like = 1 Aylık Bir Üyenin Adını Değiştirme
7.000 Like = 1 Aylık Bir Üyenin Soyadını Değiştirme
20.000 Like = 1 Aylık Bir Üyenin Adını - Soyadını Değiştirme
20.000 Like = 1 Aylık Bir Üyenin Adını - Soyadını Değiştirme

Biraz düşünerek aklima gelenleri yazdım.

Birde üyeler olarak burada like karşılığı yukardaki maddeler gibi hizmetler verebiliriz. Onlyfans benzeri dusunun.

Örnegin @Kolpa Kemal Kürek : 1.000 Gsc like coins veren üye ile 20 dk sesli görüsebilirim diyecek. Hayri gibi yüklü like olan uyede onunla istediği kadar görüsecek.

Baska bir örnek Tahir Mahir Koç : Bana 200 like veren kim olursa istedigi avatarı 1 hafta kullanacağım.

Bu tarz örnekler ile like piyasası oluşturacağız. Tabi Uğur admin tıpki banka gibi bu piyasayı yönetmesi gerekecek %5 komisyonu da kendi hesabina yükleyecek.

@Keramettin TANRIVERDİ @Alper Altun bu işin oluru üstüne maç sonunda konusabilir miyiz? Konuyu hemen kitlenmemesi için 2k like coinsimi alabilirsiniz.

Üst Alt