GSC Önerileri / Nerede - Ne Yenir? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nerede - Ne Yenir?

Cevap: GSC Önerileri / Nerede - Ne Yenir?

Doğrudur. İstanbul'da yaşamadığım için o konuya fazla hakim değilim. Hangisine gidersek, kaderimize razı oluyoruz. :)

:) musa da cok guzeldir.vallahi şuan canım cekti bi copşiş uykuluk..buarada herkes istanbul dışında ama istanbuldan yerler soyleniyor.İstanbula bi özlem var heralde..

Eğer ki Mersin'e yolunuz düşerse Tantuni yemeden gidersiniz ayıp olur:) Ve en güzel Tantuniyide 'Göksel' yapıyor.

Çatı Restaurantı öneririm.

Ve sahilde rakı-balık tadını çıkarmak isteyenler için Rina Restaurant idealdir.(sahil boyunca bir çok balık restoranı var fakat Rina bence en iyisi)

Gündoğdu nunda iskenderi fena değildir:)

Sağolasın usta önerilerin için. Musa'yı biliyorum, gitmiştim ama fiyatları pek iyi değil. Yani Musa'nın fiyatına Zübeyir Ocakbaşı'na gitmenizi öneriririm. Taksim'in en sağlam kebapçısı sanırım orasıdır ve arkadaş grubuyla vs. gidilip 1-2 büyük açılıp 3-4 saat ocakbaşında oturulacak mekandır. :)

Alternatif bir mekan arıyorum biraz hem fiyat hem de farklılık açısından. Murat arkadaşın bahsettiği Kirvem şu anda gözüme güzel gözüktü, bakalım orayı bir gün denemek lazım.

Beyler şuan çok önemli bir öneri yapıcam iyi dinleyin. İzmit Merkezde Fethiye Caddesinin oralarda Bursa Kebapçısı diye bir yer var. Size yemin ediyorum kainatın en lezzetli iskender kebabı oradadır. Gidin yiyin sonra aşık olun.

Sağolasın usta önerilerin için. Musa'yı biliyorum, gitmiştim ama fiyatları pek iyi değil. Yani Musa'nın fiyatına Zübeyir Ocakbaşı'na gitmenizi öneriririm. Taksim'in en sağlam kebapçısı sanırım orasıdır ve arkadaş grubuyla vs. gidilip 1-2 büyük açılıp 3-4 saat ocakbaşında oturulacak mekandır. :)

Alternatif bir mekan arıyorum biraz hem fiyat hem de farklılık açısından. Murat arkadaşın bahsettiği Kirvem şu anda gözüme güzel gözüktü, bakalım orayı bir gün denemek lazım.

Gidelim ? Namık'ın sınavları başlamadan gidelim. Ben de haftaya gidiyorum. Uzun bir süre İstanbul'da olmayacağım.

Adana'ya gelen olursa da yemek yemek için şahane mekanlar var.

Gidelim ? Namık'ın sınavları başlamadan gidelim. Ben de haftaya gidiyorum. Uzun bir süre İstanbul'da olmayacağım.

Haftaya ne zaman gidiyorsun? Benim bu haftasonu bütün planım dolu :S Hangi günü ayarlıcaz napcaz? Bir de ben bu cuma kebap yapmaya gidiyorum zaten, haftaya falan olsa giderim de 3 günde 2 kere falan kasar biraz hem bünyeyi hem cüzdanı :D

Beyler şuan çok önemli bir öneri yapıcam iyi dinleyin. İzmit Merkezde Fethiye Caddesinin oralarda Bursa Kebapçısı diye bir yer var. Size yemin ediyorum kainatın en lezzetli iskender kebabı oradadır. Gidin yiyin sonra aşık olun.

Orayı bilmemde, Bursa'daki Kebapçı iskender ve Cemil & Cemil usta üstüne bu işi yapan yoktur. Yanında üzüm şırasıda oldunca, muhteşem lezzet oluşur.

Yedim oralarda onlarda çok iyi aga ama bu İzmitteki yer ayrı. Çok ünlü bi yer zaten ve açıkçası Bursa'daki kebapçıların eline verir.

Üst Alt