GSC Satranç Topiği | GSCGST-I : Çeyrek Final - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Satranç Topiği | GSCGST-I : Çeyrek Final

Cevap: GSC Satranç Topiği | GSCGST-I : Çeyrek Final

Kimse ilgilenmiyorsa, tek yari finalist olarak sampiyonlugumu ilan ediyorum bir hafta icinde. :ka21:

Yapsaniza maclarinizi.

Yuh bu turnuva daha bitmedi mi?

Emir bundan sonra turnuva yapınca 8 kişiden fazla almayalım ve online süresine göre seçelim.

Bende yarı finalistim ama pek bir anlamı olmayacak heralde.

Siz Emre Saykal ile mac yapmissiniz ama kimin kazandigini yazmamissiniz. Bizim taraftaki iki yari finalist biz ikimiz oluyoruz bu durumda. Ben hergun 12'den sonra online oluyorum burda. Online gorurseniz mesaj atin, yapalim macimizi.

Biz Berkay ile birazdan baliyoruz maca. Benim kullanici adim aozer18 orda.

Ben masa actim. O ekleme olayi biraz sakat orda, ben gormuyorum seni.

arkadas ekledikten sonra sayfayı reload yapın - oyle cıkıyor listenizde

Ben sınav dolayısıyla 1 ay falan süreyle foruma 20-25 dk bakıp çıkabiliyorum o yüzden hemen bitecek turnuva diyorsanız beni elenmiş sayın. Bu turnuvayı en çok isteyenlerden biri bendim yarı yolda bıraktığım için herkesten özür diliyorum.

beyler şu an 2nizde online'sınız goruyorum arkadas listemdesiniz...

birbirinizde ekliyseniz soldaki kutucuklardan "friends"'e gelin, adınızı goruyosanız adın yanındaki siyah beyaz kutucuga basın "challange to a game" otomatik olarak baslar oyun.

arkadas olarak ekli degilseniz ekledikten sonra sayfa yenile yapın, "find friends"'ten ekleniyor arkadas direkt nickname'i yazın.

Üst Alt