GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Cevap: GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Athletic Bilbao dan

Ander Herrera ve özellikle Arda gittikten sonra iker Muniain hakkında bir yazı yazarsanız çok iyi olur. Özellikle İker Muniain çok enteresan bir oyuncu. Basklılar şu an üzerine titiriyorlar. En iyi sol açıkta oynayabiliyor. Fizik olarak ne kadar zayıf görünse de messi gibi sertlik karşısında ısrarla oyuna devam etmeye çalışıyor. Seyrettiğim maçlarda çok gözüme çarptı, ingilizcem yeterli olmadığı için fazla bilgi edinemedim hakkında. Gözden kaçmaması gereken bir futbolcu.

bildgimiz oyuncuların önümze gelmemesini diliyorum .. copy paste olmadan sadce 2-3 videodan bakılarak yorum yapılmamasını diliyorum .. ve hayırlı olsun diyorum

Eğer öneri ise ben Taner Yıldız ve Mete A. ikilisinden biri yada ikisi yapılsın.İkisi de gayet iyi bu işte.

zaten saat basi 20 adam oneriyorlar scout rutbesi alinca 30 mu olacak bu rakam anlamadim

zaten saat basi 20 adam oneriyorlar scout rutbesi alinca 30 mu olacak bu rakam anlamadim

Hayır.Kaldı ki -sözün banaysa- önerilen 20 oyuncu da büyük kesimin haberi dahi olmadığı futbolcular.Victor Moses'i önermek ile scout olunmuyor.Hemen hemen herkesin bildiği, üstelik alınması neredeyse imkansız olan oyuncuyu önermek ile olmuyor.En azından ben böyle düşünüyorum.

moses'i millet fmden anlatirken ben maclarini izlemistim 4-5 sene once. raad ol

Hayır.Kaldı ki -sözün banaysa- önerilen 20 oyuncu da büyük kesimin haberi dahi olmadığı futbolcular.Victor Moses'i önermek ile scout olunmuyor.Hemen hemen herkesin bildiği, üstelik alınması neredeyse imkansız olan oyuncuyu önermek ile olmuyor.En azından ben böyle düşünüyorum.

Hayır.Kaldı ki -sözün banaysa- önerilen 20 oyuncu da büyük kesimin haberi dahi olmadığı futbolcular............. :ka23:

Anlamadigim, millet bilinmeyen oyuncu onerin diyor. Oneriyoruz, ozamanda bu okadar iyi olsaydi buyuk takim almis olurdu, orda oynamazdi, ne idugu belirsiz gibi laflar ediliyor.

Onerdigim topcularin cogunu kimse bilmiyor. Cogu kucuk takimlarda oynayan futbolcular ve forumun 95% hayatinda izlememistir. Bu sefer insanlar tanimiyoruz diye begenmiyorlar.

Karar verin arkadaslar :)

yav alti ustu internette futbolcu resmi koyuyosunuz troubled artist ayaklari yapmasaniza :eek:

Anlamadigim, millet bilinmeyen oyuncu onerin diyor. Oneriyoruz, ozamanda bu okadar iyi olsaydi buyuk takim almis olurdu, orda oynamazdi, ne idugu belirsiz gibi laflar ediliyor.

Onerdigim topcularin cogunu kimse bilmiyor. Cogu kucuk takimlarda oynayan futbolcular ve forumun 95% hayatinda izlememistir. Bu sefer insanlar tanimiyoruz diye begenmiyorlar.

Karar verin arkadaslar :)

Ne idüğü belirsiz oyuncuyu önerin ama 24 yaşına gelmiş olursa o da eleştirilir. Üstelik internet üzerinden scoutluk yapmak zaten çoğu kişiye inandırıcı gelmiyor.

Üst Alt