GSC Snooker Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Snooker Başlığı

Bugun Masters yari finallerinde Ronnie O'Sullivan 6-3'le Ding Junhui'yi, Judd Trump 6-4'le Neil Robertson'i eledi.

Yillardir beklenen final Ronnie O'Sullivan vs. Judd Trump sonunda gerceklesecek.

Bakalim neler olacak.

.
d5fe46f2dadfe310a3ad5cfcc698be32.jpg

Ronnie Trumpı rahat geçmesi gerekir böyle oynarsa Trump.

Bugun cok kotuydu Trump ama genel olarak bu turnuvada cok iyi goruntu verdi

Eskisi gibi surekli fantastigi denemiyor spikerin de belirttigi gibi farkli sekillerde frame kazanmayi ogrenmis, olgunlasmis gibi

Gerci Masters Ronnie'nin en rahat oynadigi turnuva herhalde ama bence olabilecek en iyi final eslesmesi buydu, bakalim Trump'in kazanmasi benim icin surpriz olmaz

Bugun cok kotuydu Trump ama genel olarak bu turnuvada cok iyi goruntu verdi

Eskisi gibi surekli fantastigi denemiyor spikerin de belirttigi gibi farkli sekillerde frame kazanmayi ogrenmis, olgunlasmis gibi

Gerci Masters Ronnie'nin en rahat oynadigi turnuva herhalde ama bence olabilecek en iyi final eslesmesi buydu, bakalim Trump'in kazanmasi benim icin surpriz olmaz
Ben şahsen mark allen i finalde düşünmüştüm oda gitti toy Belçikalı ya ilk turda elendi... ama Belçikalı da hayatının maçını oynadı açıkçası o gün.

Trump iyi gününde ronniyi yener bence de ama iyi gününde olması gerekir. Ronnie makina gibi zaten. Seviyesi aşağı yukarı aynı tuttuğu için dünyanın en iyisi herhalde.

Umarım güzel müsabaka olur yarın.

Ben şahsen mark allen i finalde düşünmüştüm oda gitti toy Belçikalı ya ilk turda elendi... ama Belçikalı da hayatının maçını oynadı açıkçası o gün.

Trump iyi gününde ronniyi yener bence de ama iyi gününde olması gerekir. Ronnie makina gibi zaten. Seviyesi aşağı yukarı aynı tuttuğu için dünyanın en iyisi herhalde.

Umarım güzel müsabaka olur yarın.

Toy moy ama Luca Brecel cok cok cok iyi oynuyor

Ding Junhui macini da son frame'de kaybetti zaten, hep zoru deniyor ama pot yuzdesi doksanlarda istikrarli olarak. Mark Allen'in peak'inin asiri gecici oldugunu dusunuyorum

Ronnie de Trump da mental sikintilari olmus oyuncular ama ikisi de enteresan bir olgunluk periyodundan geciyorlar, bence bu da eslesmeyi oldukca ilginc kiliyor. Ronnie oynayabildigi gibi oynarsa Trump'in sansi yok.

Dünya şampiyonası hariç zevk vermiyor. Crucible Theatre ın muazzam atmosferinden olsa gerek.

Bu yıl Rocket - Selby ya da Rocket - Trump finali olsa tadından yenmez.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tabii ki en onemlisi dunya sampiyonasi ama Birlesik Krallik sampiyonasi ve Masters da guzel turnuvalar

Hele ki Masters turnuvasi Alexandra Palace'ta yapiliyor hem estetik olarak cok iyi hem de Alexandra seyircisi biraz hircin, kotu cocuklari seviyor. Zaten Ronnie de bu turnuvanin tartismasiz krali

Üst Alt