GSC Tanışma Alanı - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Merhaba,
Uzun zamandır misafir olarak takip ediyordum. Artık zamanı geldi dedim, üye oldum.
Forumlara uzak değilim;
www.excel.web.tr nin kurucusuyum.
Bu nedenle forumculuğun zorluklarını biliyorum. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Normalde olsa "herkese iyi forumlar diliyorum" diye yazardım, ancak şu günlerde "iyi transferler diliyorum" daha hayırlı bir temenni sanırım..

Sevgiler
Hüseyin

Merhaba,
Uzun zamandır misafir olarak takip ediyordum. Artık zamanı geldi dedim, üye oldum.
Forumlara uzak değilim;
Bu nedenle forumculuğun zorluklarını biliyorum. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Normalde olsa "herkese iyi forumlar diliyorum" diye yazardım, ancak şu günlerde "iyi transferler diliyorum" daha hayırlı bir temenni sanırım..

Sevgiler
Hüseyin

Hoşgeldiniz :hat:

Arkadaşlar biraz geç bir merhaba oldu kusura bakmayın. konuya mesaj yazamıyordum. Sorun giderilince de gündemden dolayı geç kaldım özür dilerim. Forumu yıllardır takip ederim eski bir üyeyim ama pek aktif olamamıştım. Artık zamanım daha fazla eski üyeliğime ulaşamadığım için yeniden açtım. (Adım Soyadım ondan bitişik)

Adım malum Gökhan Kahraman Ankara'da oturuyorum 40 yaşındayım. Tanışma mesajını geç yazdığım için tekrar kusura bakmayın. Hep beraber güzel günler ve şampiyonluklar görürüz inşallah.

Merhaba,
Forumlara uzak değilim;

Sevgiler
Hüseyin

üstad sen misin

Benim adım Berke
Boyum 1.10
Kilom 25
Ciguliyi dinlemeyi severim
En sevdiğim futbolcu yeni mahalleden abidinin mehmet
En sevdiğim komedyen yeni mahalleden maykıl
Benim adım berke korkun benden alayınıza gider.

hürmetler

Üst Alt