GSC Tanışma Alanı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: GSCimbom Tanışma Alanı

Sitenize yeni üye oldum.Yeni oldugum icin kimseyi tanımıyorumdoğal olarak:)

Güzel olmuş siteniz.Hayırlı olsun :)

Herkese selamlar :) Ben Aysegul, araniza yeni katildim sayilir 20 yasindayim ve Almanya ( münchen'de) yasiyorum. Iyi aksamlar renkdaslar :)

Herkez kendini tanıtmış bari bende tanitim;)Beni bir önceki forumdan bilen bilir:D,Ben Emrah Namı diyar EMURAFU,Meşhrumdur nette:D

Orduluyum 21 yaşındayım..Ağustos'a kadar sizlerleyim..Ağustosda askerdeyim,Bugün dilekçemi gönderdim..Büyük ihtimal kabul edecekler..

Meslek'im Bilgisayar programcısı aynı zamanda Tekniker'i,Pazar hariç hergün işde oluyorum..Bazen kaçamak yaparak İşden foruma giriyorum:D,Akşamları ise her zaman forumdayım.Şimdilik bu kadar...

Herkez kendini tanıtmış bari bende tanitim;)Beni bir önceki forumdan bilen bilir:D,Ben Emrah Namı diyar EMURAFU,Meşhrumdur nette:D

Orduluyum 21 yaşındayım..Ağustos'a kadar sizlerleyim..Ağustosda askerdeyim,Bugün dilekçemi gönderdim..Büyük ihtimal kabul edecekler..

Meslek'im Bilgisayar programcısı aynı zamanda Tekniker'i,Pazar hariç hergün işde oluyorum..Bazen kaçamak yaparak İşden foruma giriyorum:D,Akşamları ise her zaman forumdayım.Şimdilik bu kadar...

Bana hoşgeldin diyen yokmu:D:f68.gif::f68.gif:

Emrah seni daha çok Bomba Transfer döneminden tanırım.Bi akraban vardı sanırım ondan aldığın bi duyumla bi transferi senin sözünle sabitlemiştim.Ama o transfer gerçekleşmemişti.Vaybe ne günlerdi:D

Üst Alt