GSC Tenis Başlığı - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Antipatik tarzı var bence de ama saygı duyuyorum performansına.

Asıl sorun bence şu olacak. Federer baya yaşlandı, Nadal sakatlıkları ve yaşı ilerledikçe de kafa tutamıyorum artık diye haykırmakta.

Arkadan yeni gelen ve bu seviyelerde birisi yok gibi.
Zarev thiemler 40 fırın ekmek yemeleri gerekir

Ya bu sorun 5 senedir var, gercekten kimse cikmiyor bu uclunun seviyesinde bu da spor icin uzun vadede kotu

Su an tenis oynayan 23-30 yas bandinda cok iyi diyebilecegimiz kim var? Bu jenerasyon tam fos cikti

Ben Tsitsipas ve Tiafoe'dan umutluyum acikcasi

Ya bu sorun 5 senedir var, gercekten kimse cikmiyor bu uclunun seviyesinde bu da spor icin uzun vadede kotu

Su an tenis oynayan 23-30 yas bandinda cok iyi diyebilecegimiz kim var? Bu jenerasyon tam fos cikti

Ben Tsitsipas ve Tiafoe'dan umutluyum acikcasi
O Yunan çocuğu Federer maçında baya beğenmiştim bende ama nadal sonra fena harcamış. Nasıl çıktı o skor nadala karşı merak ettim açıkçası. İzlemedim o müsabakayı maalesef

Hangi jenerasyon

23-30 mu :asd:

u23'ler bence de iyi bir de iyi olmasalar bile artik herkes emekli oluyor Federer seneye Nadal 2-3 seneye tamamen biter. Djokovic de su performansi en cok 4 sene surdurur ki bu cok iyimser bir tahmin

Ortalik bos kalacak yani o yuzden cok asiri iyi olmalarina gerek bile yok
djokovic de bıraktığı zaman inanılmaz zevkli olacak tenis zaten
gençlerin en büyük sıkıntısı yetenekten ziyade mental
zverev dediğin adam 21 yaşında daha ama beyinsiz işte

djokovic de bıraktığı zaman inanılmaz zevkli olacak tenis zaten
gençlerin en büyük sıkıntısı yetenekten ziyade mental
zverev dediğin adam 21 yaşında daha ama beyinsiz işte

Ben iki dominantligini kanitlamis teniscinin carpismasinin tenisin gercek zirvesi oldugunu dusunuyorum: son donemdeki Federer - Nadal - Djokovic uclusu ne zaman eslestiyse muthis keyifli oldu izlemesi. Yoksa iki no name'in maci da estetik olarak hitap edebiliyor ama insan bunun rastgele ya da bir seferlik performans oldugunu bildiginde keyfini cikarmak zor oluyor

Zverev'den bir yol olmamali oyle tenisci olmaz olsun

Isimler hafizamdan cikmis ama
Sampras
Agassi
Becker
Kafelnikov
Bruguera
Moya
Muster
Guerten
Hewit
Ivanisevic
Sanirim Rafter ( Avustralyali)
Krajicek
Costa
Ferrero
Safin
Belki 1 2 kisi daha var ama 1990larda bir cesitlilik vardi. Simdi sadece 2 3 kisinin etrafinda donuyor. Bu arada cok uzun zaman once tenis izlemeyi biraktim ama 1990li yillarda tum Fransa, Avustralya ve pek begenmesem de Wimbledoni
izlemisimdir.

Kariyer sonunda djokovicin federer beye 7-8 gs farkı basacagi gorulmekte. Djokovic, Ulu King LBJ, Kraldo, Brady vs gibi goatlarin ayni doneme denk gelmeleri ve bu sayede onlari izleyebilmek muthis bir sans. Spor bakimindan en sansli jenerasyon oldugumuz muhakkak.

Isimler hafizamdan cikmis ama
Sampras
Agassi
Becker
Kafelnikov
Bruguera
Moya
Muster
Guerten
Hewit
Ivanisevic
Sanirim Rafter ( Avustralyali)
Krajicek
Costa
Ferrero
Safin
Belki 1 2 kisi daha var ama 1990larda bir cesitlilik vardi. Simdi sadece 2 3 kisinin etrafinda donuyor. Bu arada cok uzun zaman once tenis izlemeyi biraktim ama 1990li yillarda tum Fransa, Avustralya ve pek begenmesem de Wimbledoni
izlemisimdir.
Beni nasıl unutursun !!images%20(1).jpeg

Üst Alt