GSC Tenis Başlığı - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

wta de sürpiz olmaz. tenise dün başlamış biri şampiyon bile olabilir
serenanın ihtiyarlamasıyla meydan boş kaldı tombalaya döndü iyice

erkeklerde ruud'un kurası iyi. çeyrekte zivoşu geçip yarı final görebilir

İzlerken zayıfladım

İçimin yağları eridi
Onların orada ne işi var anlamadım. WTA başkanı, tenis federasyonu başkanı, sponsor ceo su dışında kimse korta çıkmaz. Bizde belediye başkanı, ulaştırma bakanı, aile bakanı çıkmış. Onların orada ne işi var! Bir de kupayı ona verdirmisler. Millet olarak hiçbir şeyden anlamıyoruz.

Federer toprak turnuvalarının çoğuna katılmıyor son yıllarda. Üst düzey bir turnuvada kendini test etmek amacıyla katılmıştır, yorgun hissedince çekilmesi normal. RG kazanma ihtimali % 1 bile değildi zaten...Wimbledon da iş değişebilir, Djokovic ile eşleşmezse kazanma ihtimali artar...

Sadece kendisini denemek için katıldı bu turnuvaya. Daha erken eleneceğini tahmin etmiştir ve zaten bir sonraki turda yenileceğini bildiğinden kendini boşuna yormamak için bu akıllı kararı almıştır.
Hedefi zaten Wimbledon’da başarılı olmak.

dün gördüm oynayacağı herif faworiymiş ztn
demek çareyi tüymekte buldu
Yok ya öyle bir durum yok. Adam 39 yaşında iki ameliyat geçirdi. Kariyerinin sonuna geldi. Wimbledon öncesi kendini zorlamak istemedi. Dünya bir yana Wimbledon merkez kort bir yana.

Önceki senelerde bile Wimbledon tehlikesi gördüğü için Roland Garros'a katılmama kararı aldığı oldu. Tenisi Wimbledon'da bırakacak sanırım.

Üst Alt